Уроки хімії 2 сезон буде? Дата виходу

Уроки хімії 2 сезон буде? Дата виходу

22 листопада завершився 1 сезон серіалу “Уроки хімії”, який за відгуками в українському інтернеті отримав позитивні відгуки. Українська озвучка від Цікава ідея зробила свою справу, шоб глядачі дивилися серіал з задоволенням. На підтвердження популярності серіалу, є і світовий рейтинг на порталі imdb.com, який більше 8 балів. Хто ще не дивився перший сезон “Уроки хімії“, радимо подивитися.

Але, глядачам серіалу цікаво дізнатися, чи планується другий сезон драми Брі Ларсон. Ось уся інформація про дату виходу 2 сезону «Уроків хімії», яку ми знаємо на даний момент, і всі подробиці про те, коли він вийде.

Нагадаємо, серіал про 50-ті роки, де головна героїня на ім’я Елізабет Зотт мріє стати вченим. Вона кинула виклик суспільству, яке стверджувало, що жінкам належить домашня справа.

Згодом, вона погоджується на роботу в телевізійному кулінарному шоу та збирається навчити націю недооцінених домогосподарок не тільки рецептам».

Чи буде 2 сезон у серіалі Уроки хімії?

Уроки хімії 2 сезон буде? Дата виходу

Шансів на другий сезон дуже примарні. Адже, серіал “Lessons in Chemistry” з моменту запуску планували зроби як міні-серіал.

Але, все буває у шоу-бізнесі. І міні-серіали продовжують на другий сезон.

Бонні Гармус, яка написала книгу, на основі якої засновано серіал, і бере участь у створенні серіалу, визнала в інтерв’ю LA Times, що другий сезон може відбутися пізніше, оскільки вона щодня переглядає історію Елізабет Зотт, щоб отримати нові ідеї, але не найближчим часом.

Враховуючи високий рейтинг серіалу, його можуть продовжити на другий сезон. На нашу думку, якщо це станеться, то серіал вийде через рік, або два, після завершення першого сезону.

Дата виходу 2 сезону Уроки хімії

Уроки хімії 2 сезон буде? Дата виходу

Випуск 2 сезону «Уроки хімії» на Apple TV Plus на момент написання не підтверджено.

Де дивитися українською?

Серіал отримав українську закадрову озвучку від ТО Цікава ідея. Знайти можна на сайті студії.

Брі Ларсон, також відзначила у своєму instagram фінал першого сезону, написавши:

Це шоу, ця історія, цей персонаж… все це так багато значило для мене.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *