Відчуйте напругу: Ніде (Nowhere) - Новий трилер на Netflix, що захоплює до глибини

Відчуйте напругу: Ніде (Nowhere) – Новий трилер на Netflix, що захоплює до глибини

Стрімінговий гігант Netflix вразив глядачів напруженим драматичним трилером “Ніде” (“Nowhere”), який вийшов у вересні 2023 року.

Цей фільм розповідає історію самотньої вагітної жінки, яка тікає з тоталітарної країни та потрапляє у надзвичайну ситуацію, щоб вижити.

Сюжет

У драматичному трилері “Ніде” головна героїня, Мія, перебуває у складній ситуації, тікаючи з країни, що опинилася у війні. Поки вона ховається у вантажному контейнері на борту судна, що дрейфує по морю, відбувається неймовірне. Після потужного шторму, Мія народжує дитину та опиняється в безвихідній ситуації серед безмежного океану, де вона змушена боротися за своє життя.

Акторський склад

У фільмі зіграли талановиті актори, серед яких Анна Кастільо, Тамар Новас, Тоні Корвільо, Маріам Торрес, Ірина Браво, Вікторія Тейхейро, Люсія Сорія та Марі Руїс. Їх вражаючі виступи допомагають передати глибину емоцій та напруги цієї надзвичайної історії.

Контекст сюжету

Фільм вбрано у антиутопічний майбутній світ, де Іспанія перетворилася на диктаторський режим. Уряд країни має намір викорінити певні групи людей – вагітних жінок, дітей та літніх людей – у боротьбі з дефіцитом ресурсів. Цей контекст створює напружену атмосферу та розкриває глибину трагедії головної героїні, що бореться за виживання у складних умовах.

Напружений драматичний трилер “Ніде” («Nowhere») захоплює глядача історією про боротьбу жінки за виживання в надзвичайних обставинах. Фільм вже доступний для перегляду на платформі Netflix українською мовою з українським дубляжем.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *