Морська поліція: Гаваї 3 сезон дата виходу розкрито

Морська поліція: Гаваї 3 сезон дата виходу розкрито

Перші два сезони серіалу “Морська поліція: Гаваї” підкорили серця глядачів, пропонуючи захопливі сюжети, несподівані повороти і чудові акторські виступи. І після страйків сценаристів та акторів 2023 року, стало відомо дату виходу 3 сезону серіалу NCIS: Hawai’i. Сьогодні поговоримо більш докладніше, та де можна подивитися українською мовою.

Цікаво, що відмінною рисою серіалу є його здатність об’єднати інтригуючи розслідування з розвитком персонажів, що дає змогу глядачам ближче пізнати команду NCIS і доторкнутися до їхніх особистих і професійних життів.

Про що серіал?

“NCIS: Hawai’i” являє собою захоплюючий серіал про роботу Національного Управління з Розслідування Злочинів у Морському Корпусі США на прекрасних островах Гаваїв. Ця історія, з унікальним колоритом і атмосферою, охоплює команду агентів, що стикаються з різноманітними злочинами, які розкривають таємниці тропічного раю.

У кожному епізоді глядачі вирушають у захопливу пригоду, де команда NCIS розкриває складні справи, досліджуючи злочини, пов’язані з морем і острівним життям. Вони стикаються з унікальними викликами, що відображають багату культуру і традиції острівної спільноти.

Дата виходу 3 сезону Морська поліція: Гаваї

Підтверджена дата виходу третього сезону на 14 лютого 2024 року.

Чи є українське озвучення до серіалу NCIS: Hawai’i?

Були спроби озвучити перший сезон інтернет студією HDrezka Studio, але сезон не був дороблений. Другий звісно теж, залишився без українського озвучення.

3 сезон Морська поліція: Гаваї не варто очікувати.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *