Метод Булла: де дивитися, актори, скільки серій, огляд, цікаві факти, все про серіал

Метод Булла: де дивитися, актори, скільки серій, огляд, цікаві факти, все про серіал

“Метод Булла”, в оригіналі звучить “Bull” – це американський телесеріал, створений Філом Макгроу і Полом Аттанасіо.

Прем’єра відбулася на каналі CBS 20 вересня 2016 року. В Україні офіційна прем’єра – 9 липня 2024 року на телеканалі 1+1. Далі докладно про серіал та де подивитися українською.

Серіал зосереджений на докторі Джейсоні Буллі (у виконанні Майкла Везерлі), експерті з психології та юриспруденції, який допомагає своїм клієнтам досягати успіху в судових процесах.
Сюжет

Головний герой серіалу, доктор Джейсон Булл, заснував і очолює Trial Analysis Corporation (TAC) – фірму, яка спеціалізується на консультуванні в судових процесах. Булл і його команда використовують психологію, людську інтуїцію і високотехнологічні дані, щоб визначити, які аргументи і підходи будуть найбільш ефективними для присяжних.

Команда Булла включає:

Метод Булла: де дивитися, актори, скільки серій, огляд, цікаві факти, все про серіал

Бенні Колон (Фредді Родрігес) – адвокат і колишній зять Булла.
Марісса Морган (Женева Карр) – експертка з нейронауки.
Денні Джеймс (Джеймя Лі Керк) – колишнього співробітника ФБР.
Чанка Палмера (Кріс Джексон) – комп’ютерного експерта.
Кейбла МакКрорі (Аннабель Аттіс) – аналітика даних.

Сезони

Метод Булла: де дивитися, актори, скільки серій, огляд, цікаві факти, все про серіал

Перший сезон (2016-2017)

У першому сезоні ми знайомимося з Джейсоном Буллом і його командою. Серіал показує, як вони вирішують складні судові справи, використовуючи інноваційні підходи та психологічний аналіз. Перший сезон складається з 23 епізодів.

Другий сезон (2017-2018)

Другий сезон продовжує історію фірми TAC. Булл і його команда стикаються з новими викликами і складними справами. Один із головних сюжетних поворотів – відхід Кейбла МакКрорі, що вносить значні зміни в динаміку команди. Сезон також включає 22 епізоди.

Третій сезон (2018-2019)

У третьому сезоні Булл повертається після серцевого нападу і стикається з новим способом життя і новими проблемами. У цьому сезоні акцент робиться на особистому житті Булла і його спробах збалансувати роботу і особисте здоров’я. Третій сезон також включає 22 епізоди.

Четвертий сезон (2019-2020)

Четвертий сезон досліджує подальший розвиток команди TAC і їхню адаптацію до нових викликів. Булл стикається з новими особистими та професійними проблемами. Один зі значних сюжетних поворотів – відхід Бенні Колона з фірми. Сезон складається з 20 епізодів.

П’ятий сезон (2020-2021)

П’ятий сезон був скорочений через пандемію COVID-19 і складається з 16 епізодів. Булл і його команда продовжують розв’язувати складні справи, водночас відображаються зміни у світі та юридичній практиці в умовах пандемії.

Шостий сезон (2021-2022)

У шостому сезоні Булл і його команда продовжують свою роботу, стикаючись із новими і складними юридичними справами. Булл також стикається з новими особистими проблемами і змінами у своєму житті. Сезон включає 22 епізод.

Де дивитися Метод Булла Bull українською?

З радістю повідомляємо глядачам з України про чудову новину: телеканал 1+1 вирішив розпочати трансляцію та адаптацію відомого американського серіалу “Bull”, який виходить на каналі CBS. Від першого сезону українською мовою почнеться показ вже з 9 червня, і це стане значною подією для прихильників якісних телевізійних проектів.

Ми сподіваємося, що телеканал не обмежиться лише першим сезоном, а продовжить роботу над перекладом всіх шести сезонів “Bull”. Це надзвичайно важке та витратне завдання, однак важливо пам’ятати, що консистентність у трансляції серіалу дозволить глядачам повністю відчути всю глибину історії та розвиток персонажів.

Часто телеканали зупиняються на перших сезонах через складнощі або витратність процесу. Проте, успіхи українського озвучення серіалу “Друзі” свідчать про те, що ніщо не заважає відданому глядацькому колу насолоджуватися улюбленими творами у повному обсязі.

Тому, запрошуємо всіх прихильників якісного телебачення долучитися до перегляду “Методу Булла” на телеканалі 1+1 з 9 червня о 22:00. Цей серіал обіцяє не лише адвокатські сюжетні лінії, а й високопрофесійну акторську гру, що зробить кожен епізод незабутнім та цікавим для українських глядачів.

Якщо ти не встиг подивитися прямий ефір телеканалу 1+1, архів телеканалу за декілька днів доступний на сервісах Youtv UA та Megogo. Разом з серіалом.

В інтернеті можна подивитися російською мовою, або чекати коли з’явиться український запис з телеканалу.

Уривок з серіалу Метод Булла про Ковід 19

Перша сцена з 1 серії 5-го сезону серіалу “Булл”, де висміюються очікування, що пандемія скоро закінчиться.

Цікаві факти

Метод Булла: де дивитися, актори, скільки серій, огляд, цікаві факти, все про серіал

Реальний прототип: Персонаж Джейсона Булла заснований на самому Філі Макгроу, який до того, як стати популярним телеведучим, займався судовою консультацією.

Майкл Уезерлі: Актор, який виконує роль Булла, раніше був відомий за роллю Ентоні ДіНоззо в серіалі “Морська поліція: Спецвідділ”.

Зміна акторів: Під час серіалу деякі актори залишали шоу, що вносило зміни в динаміку команди. Наприклад, Аннабель Аттіс покинула шоу після другого сезону.

Високі технології: У серіалі активно використовується технологія аналізу даних, що робить його особливо актуальним в епоху цифрових технологій.

Визнання критиків: Серіал отримав змішані відгуки критиків, але глядачі високо оцінили його за захопливі сюжети і відмінну акторську гру.

Виробництво

Виробництвом серіалу займалася компанія CBS Television Studios. Основні зйомки проходили в Нью-Йорку, що додає автентичності міським сценам. Серіал продовжили на шість сезонів завдяки стабільним рейтингам і лояльній аудиторії.
Висновок

“Bull” – це захопливий судовий драматичний серіал, який поєднує в собі елементи психології та юриспруденції. Серіал привернув увагу глядачів завдяки цікавим сюжетам, високим технологіям і відмінній акторській грі. Упродовж усіх шести сезонів серіал залишався актуальним і цікавим, незважаючи на зміни в складі акторів і зовнішні виклики, як-от пандемія.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *