Коли фільм "Люблю тебе ненавидіти" зможемо подивитися в інтернеті

Коли фільм “Люблю тебе ненавидіти” зможемо подивитися в інтернеті

21 грудня 2023 року, романтична комедія “Люблю тебе ненавидіти” зустріла світ у кінотеатрах по всьому світу.

З головними ролями, виконаними Гленом Пауеллом і Сідні Суїні, фільм швидко завоював серця глядачів, а його збори сягнули $61 мільйона всього за три тижні. Однак, для тих, хто не встиг насолодитися цим фільмом на великому екрані, є хороші новини: згідно із заявою Sony Pictures, стрічка стане доступною в цифрових сервісах уже в лютому.

Спочатку запланована дата появи фільму в онлайн-платформах була 23 січня, але касові збори, що збільшилися, і популярність картини підштовхнули студію зрушити реліз на кілька тижнів уперед. Цей хід може бути розглянутий як стратегічний крок, спрямований на максимізацію прибутку і задоволення попиту з боку глядачів.

Сюжет фільму, заснований на п’єсі Вільяма Шекспіра “Багато галасу з нічого”, оповідає про двох молодих людей, чия спочатку ідеальна пара відчуває перепади пристрастей після невдалого першого побачення.

Однак, все змінюється, коли їм доводиться прикинутися закоханою парою на весіллі своїх друзів в Австралії. Режисер Вілл Глюк, відомий за роботою над “Сексом по дружбі” і “Кроликом Пітером”, представляє свій погляд на класичну історію кохання і багатозначні стосунки.

Основний акцент у фільмі робиться на зірці “Ейфорії” Сідні Суїні та Глені Пауеллі, який набув популярності завдяки своїй ролі в “Топ Ган: Меверік”. Їхні харизматичні виступи та хімія на екрані стали одними з ключових моментів успіху картини.

Коли Люблю тебе ненавидіти вийде в інтернеті

Коли фільм "Люблю тебе ненавидіти" зможемо подивитися в інтернеті

В Україні прокат затримався, та буде тривати з 18.01.2024 по 07.02.2024. А в же потім слід очікувати в Уанеті, та на стрімінгових платформах цифрову версію фільму “Люблю тебе ненавидіти“.

Лютнева поява “Люблю тебе ненавидіти” на платформі Amazon Prime означає, що глядачі зможуть насолодитися цією захопливою романтичною комедією просто із затишку своїх домівок.

Цей крок також підкреслює важливість онлайн-платформ у сучасній кінематографії та їхню здатність швидко задовольняти запити аудиторії.

Таким чином, “Люблю тебе ненавидіти” стає не тільки успішним фільмом на великих екранах, а й відображенням тенденції зростаючого впливу онлайн-платформ у світі кіноіндустрії. На глядачів чекає захоплива подорож через злети й падіння кохання, яка тепер стане доступною в один клік.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *