Кобрай Кай 6 сезон: скільки серій, коли нова серія? Буде 3 міні-сезони
Концепт постер до 6 сезону серіалу Кобра Кай

Кобрай Кай 6 сезон: скільки серій, коли нова серія? Буде 3 міні-сезони

“Кобра Кай” Сезон 6: Скільки буде серій у 6 сезоні та розклад виходу нових серій у 2024 році…

Популярне шоу “Кобра Кай” повертається на екрани з довгоочікуваним шостим сезоном. Цього разу нас чекає новинка: замість звичного формату, новий сезон буде розділений на три частини або “міні-сезони”.

Загалом шостий сезон складатиметься з 15 епізодів.

Як повідомляється на сайті tvshows.com.ua, прем’єра першої частини 6-го сезону відбудеться вже 18 липня 2024 року.

Це означає, що фанати шоу зможуть насолодитися першими епізодами дуже скоро. Друга частина сезону вийде 28 листопада 2024 року, що дає можливість глядачам підготуватися до продовження історії під час святкового сезону. А третя частина вже мабуть на початку 2025 року.

Такий підхід до випуску епізодів дозволяє створити додаткову інтригу та очікування серед глядачів. Відокремлення сезону на частини дозволить детальніше розкрити сюжетні лінії та зосередити увагу на розвитку персонажів, що є важливою складовою успіху “Кобра Кай”.

Серіал “Кобра Кай”, створений Джоном Герліцем, Хейденом Шлоссбергом і Джошем Гілдом, вже кілька років поспіль залишається в топі найпопулярніших шоу на платформі потокового мовлення OTT.

Історія, що продовжує події культового фільму “Малюк-каратист”, знайшла своїх нових шанувальників серед молоді та викликала ностальгію у тих, хто пам’ятає оригінальну стрічку.

Таким чином, шостий сезон обіцяє бути не менш насиченим подіями. Відокремлення на три частини дасть можливість насолоджуватися новими пригодами улюблених героїв ще довше. Слідкуйте за анонсами та не пропустіть прем’єру першої частини 18 липня 2024 року!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *