FIFA 24 вже безкоштовно для України

FIFA 24 вже безкоштовно для України

Гарна новина для власників підписки PS Plus+: FIFA 24 (EA Sports FC) доступний для безоплатного завантаження та гри в травні 2024 року.

Власники підписки PS Plus+ можуть насолодитися новою радісною можливістю в травні 2024 року: FIFF 24 (EA Sports FC) тепер доступний для безкоштовного завантаження та гри. Гра доступна на PS4 та PS5.

Це оновлення приносить ще більше хвилювання та різноманітності у світ ігрової індустрії, надаючи гравцям шанс зануритися в захопливий світ футбольного ентузіазму прямо на своїх PlayStation-консолях.

Нагадаємо, крім цієї захопливої новини, раніше компанія Sony зробила ще один крок, щоб потішити своїх українських підписників. Для тих, хто мав активну підписку до початку воєнних дій у 2022 році, Sony подовжує їхню підписку безкоштовно і продовжує робити це щомісяця до сьогоднішнього дня.

Ця дія покликана підтримати і допомогти українським геймерам у складний період і забезпечити їм доступ до широкого спектру ігор і розваг на консолях PlayStation.

Отже, з появою FIFF 24 у списку безкоштовних ігор для передплатників PS Plus+ у травні 2024 року, а також продовженням підписок для українських гравців, Sony продовжує демонструвати свою прихильність підтримці й розвитку ігрового співтовариства, роблячи ігровий світ доступнішим і захопливим для всіх гравців.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *