Тур де Франс 3 сезон дата виходу

Тур де Франс 3 сезон дата виходу

Вперше серіал Тур де Франс: У серці пелотону” від Netflix “Tour de France Unchained” був представлений у березні 2022 року, коли Netflix оголосив про партнерство з A.S.O., організатором Тур де Франс, для створення документального серіалу, заснованого на гонці 2022 року. А вже в найближчі роки готується до 3 сезону.

Історія серіал Тур де Франс

Серіал виробляється компанією Quadbox, спільним підприємством Quad та Box to Box Films, продюсером спортивних фільмів, що стоїть за неймовірно популярним серіалом “Гонки на виживання” про Формулу-1 на Netflix.

“Tour de France Unchained” задокументує випробування та негаразди восьми команд на перегонах 2022 року, включаючи Jumbo-Visma та остаточну перемогу Йонаса Вінгегорда.

Тур де Франс 3 сезон дата виходу

Перший епізод “Tour de France Unchained” був показаний на CanneSeries, телевізійному фестивалі, пов’язаному з Каннським кінофестивалем, у квітні 2023 року.

RMC повідомляє, що перший епізод, показаний на фестивалі, був зосереджений в основному на Quick-Step Alpha Vinyl.

За словами RMC, епізод присвячений рішенням боса команди Патріка Лефевра, невибору Джуліана Алафіліппа та успіху Фабіо Якобсена в гонці після його небезпечної для життя аварії на “Турі Польщі” 2020 року.

Янн Ле Бурбуач, один із продюсерів, пояснив RMC, як вони “намагалися працювати на межі документального та кінематографічного”, шукаючи героїв перегонів.

Тур де Франс 3 сезон дата виходу

“У випадку з Фабіо ми намагалися показати, що два роки тому він ледь не помер, а через два роки він бере участь у своєму першому Тур де Франс і виграє етап”, – пояснив Ле Бурбуач.

Окрім серії, присвяченій переможцю Jumbo-Visma Йонасу Вінгегарду, RMC також повідомляє, що епізод присвячений Groupama-FDJ та Тібо Піно.

Коли вийде 3 сезон Тур де Франс: У серці пелотону?

Кожного року влітку шанувальники велоспорту мають можливість зануритися у світ найпрестижнішої велогонки планети завдяки документальному серіалу “Тур де Франс: У серці пелотону” (“Tour de France: Unchained”) від Netflix.

Якщо графік такий збережеться, то очікується, що третій сезон “Тур де Франс: У серці пелотону” вийде влітку 2025 року, дотримуючись вже усталеного графіку. Цей сезон обіцяє бути ще більш насиченим подіями, продовжуючи розповідь про найвидатніших велогонщиків світу і їхні пригоди на трасі.

Цей серіал пропонує унікальний погляд на складний світ професійного велоспорту, дозволяючи глядачам побачити все, що відбувається за лаштунками великої гонки.

Цікаві факти про серіал

  • Унікальний доступ: Серіал надає глядачам безпрецедентний доступ до команд, спортсменів і організаторів Тур де Франс. Камери фіксують як тріумфи, так і поразки, дозволяючи побачити справжнє обличчя велоспорту.
  • Технічні аспекти: Глядачі можуть дізнатися більше про технічні нюанси підготовки велосипедів, тактики команди і використання сучасних технологій у тренуваннях і під час гонки.
  • Особисті історії: Серіал розкриває особисті історії учасників гонки, їхні мотивації, страхи і мрії, що додає глибини та емоційного напруження.
  • Екологічний аспект: “Тур де Франс” також звертає увагу на важливість екології та сталого розвитку, демонструючи зусилля організаторів з мінімізації екологічного сліду гонки.

Де дивитися в Україні?

Серіал доступний українською на Нетфлікс у застосунку на своєму гаджеті.

“Тур де Франс: У серці пелотону” – це документальний серіал, який варто подивитися не тільки шанувальникам велоспорту, але й усім, хто цікавиться історіями про подолання викликів, командний дух і особисті тріумфи.

Третій сезон, який орієнтовно вийде влітку 2025 року, обіцяє продовжити подорож у світ професійного велоспорту, пропонуючи нові історії, емоції та незабутні моменти.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *