Детектив Артур і Джордж про життя Конан Дойла

Детектив Артур і Джордж про життя Конан Дойла

Серіал “Артур і Джордж / Arthur & George” – це приголомшлива пригода в дусі класичної детективної літератури, заснована на реальних подіях із життя сера Артура Конан Дойла – творця знаменитого детектива Шерлока Холмса.

Детектив Артур і Джордж про життя Конан Дойла

Опис серіалу

Серіал розповідає історію Артура Конан Дойла, який намагається розібратися у справі про фальшиві звинувачення у злочинах, скоєних проти двох чоловіків індійського походження. Ці події зачіпають найглибші переконання та уявлення про правду і справедливість у суспільстві того часу.

Серіал вміло змішує елементи детектива та історичної драми, і демонструє неймовірний талант Конан Дойла для розкриття складних справ і розкриття таємниць. Але цього разу, він стикається зі своєю найскладнішою і найзахопливішою справою – відновлення правди для людей, звинувачених у злочинах, яких вони не скоювали.

Детектив Артур і Джордж про життя Конан Дойла

Артур і Джордж” – це не тільки захоплива історія, а й прекрасно знятий і оформлений серіал. Ми занурюємося в життя початку 20 століття і подорожуємо разом з Артуром Конан Дойлом усією Англією, де він зустрічає безліч цікавих і ексцентричних персонажів.

1 серія

Озвучка українською

До серіалу є озвучка українською, тому що, серіал транслювався на телеканалі “Перший” в Україні. Цей канал і замовляв озвучення українською. 1 сезон має 3 епізоди.

Загалом, серіал “Arthur & George” – це чудовий вибір для любителів детективів та історичної драми. Він пропонує захопливий сюжет, цікавих персонажів, чудову атмосферу того часу та змушує глядача замислитися про справедливість і боротьбу за правду.

Детектив Артур і Джордж про життя Конан Дойла

Цікаві факти про серіал

Звісно, давайте розглянемо кілька цікавих фактів про серіал “Артур і Джордж“:

Серіал заснований на однойменній книзі Джуліана Барнса, яка, своєю чергою, є біографічною художньою роботою про життя і кар’єру Сера Артура Конан Дойла.

Незважаючи на те, що серіал вийшов 2015 року, події, на яких він заснований, відбулися понад 100 років тому – 1903 року.

Роль Артура Конан Дойла виконав Мартін Клунс, який відомий своїми комедійними ролями, але в цьому серіалі він показав свій талант у сфері драматичної гри.

Зйомки серіалу проходили на безлічі локацій по всій Англії, включно з Лондоном, Бірмінгемом, Беркширом і Норфолком.

Режисером серіалу виступив Стюарт Гарріс, який раніше працював над такими проектами, як “Прощання з Електрою” і “Вбивство на вулиці Мід”.

Детектив Артур і Джордж про життя Конан Дойла

Картина охоплює не тільки життя і кар’єру Артура Конан Дойла, а й широкий контекст суспільного життя того часу, включно з колоніальною політикою Британії в Індії та боротьбою за права індійців на рівноправність в Англії.

У серіалі звучить музика композитора Рейчел Портер, яка була номінована на премію BAFTA за найкращу музику в телевізійному проєкті.

Серіал був добре прийнятий критиками і глядачами, які високо оцінили виступи акторів, якість зйомки і цікавий сюжет, який поступово розвивався і тримав у напрузі глядачів до самого фіналу.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *