Чорний торт (Black Cake): трейлер, графік виходу серій, що відомо про серіал?

Чорний торт (Black Cake): трейлер, графік виходу серій, що відомо про серіал?

“Чорний торт” (Black Cake) – це захопливий телесеріал, який переплітає два часових періоди та розгортає загадковий сюжет у дивовижній атмосфері Ямайки. У минулому і сьогоденні сюжет серіалу розкриває складні й таємничі історії героїв, переплетені через покоління.

Дивитися Чорний торт – трейлер

На початку історії ми занурюємося в шістдесяті роки минулого століття, коли Кові тікає з власного весілля, а потім зникає у водах Ямайки. Її зникнення залишається загадкою, і офіційні версії говорять про її утоплення. Однак, є версії, що вона може бути винною у вбивстві чоловіка і переховується від правосуддя.

Сюжет переноситься в сучасний час, де глядачі знайомляться з Елінор Беннетт, яка помирає у віці шістдесяти років і залишає своїм близьким спадщину, що містить важливу інформацію про минулі події. Родичі починають розкривати жахливі таємниці з минулого Елінор і зв’язки із загадковими подіями, про які говорить початок серіалу.

Дата виходу серіалу Чорний торт

Перші три серії вийдуть в день прем’єри 1 листопада на Hulu. Далі, щотижня нова серія. Остання 8 серія вийде в Уанеті 6 грудня.

Де дивитися українською серіал Чорний торт

Рейтинг очікування на порталі imdb.com суттєвий, також трейлер передивилися майже 10 млн глядачів. Тому, ми припускаємо, що українське озвучення вийде від провідних інтернет студії України.

Дивись українською!

“Чорний торт” обіцяє захопливу подорож у часі та загадкові розгадки, що можуть змінити уявлення про минуле й сьогодення героїв.

Серіал пропонує глядачам глибокий сюжет та інтригуючі повороти подій, створюючи атмосферу загадки та інтриги.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *