Будиночок на щастя 6 сезон дата виходу: де дивитися всі сезони
Фото: Новий канал

Будиночок на щастя 6 сезон дата виходу: де дивитися всі сезони

Навесні 2024 року 5 сезон серіалу “Будиночок на щастя” добіг кінця на 32 серії і тепер, можна поговорити про майбутній 6 сезон, та коли вийде 33 серія? – Це буде вже нова історія в першій серії шостого сезону.

П’ятий сезон серіалу “Будиночок на щастя” був напруженим і емоційно насиченим. Після повномасштабного вторгнення, Маша, відчуваючи нестерпний тиск війни, покинула Макса і втекла за кордон, спрагнена побудувати своє щасливе життя віддалено від жахіття конфлікту.

За кордоном вона знайшла собі нове життя разом зі заможним французом, і, здавалося, забула про донечку. Проте Макс не міг дозволити собі втратити зв’язок зі своєю дитиною і відсудив у Маші право бути ближче до доньки.

Тепер Макс, який став татусем-одинаком, виявляється перед викликом нового життя. Він вирішує виховувати Василину самостійно, намагаючись знайти рівновагу між роботою та батьківством.

Проте його життя не залишиться невинним, адже він стає об’єктом пристрасних боротьби двох жінок, які бажають отримати його серце. Таким чином, напруга, драма та невизначеність продовжать супроводжувати героїв і глядачів у шостому сезоні.

Чи буде продовжено Будиночок на щастя на 6 сезон?

Будиночок на щастя 6 сезон дата виходу: де дивитися всі сезони
Фото: Новий канал

На момент завершення 5 сезону серіалу навесні 2024 року, який складався з 32 серій, не має офіційного підтвердження про продовження та початок зйомок 6 сезону. Проте, якщо аналізувати фінальну серію цієї захопливої історії, можна припустити, що продовження буде!

Головний герой Макс залишився неодруженим в кінці сезону, що додає драматизму та тримає глядачів в напрузі, спонукаючи їх роздумувати про подальшу долю Макса. Здається, творці спеціально розробили таку сюжетну лінію, щоб розширити історію Макса у шостому сезоні. З ким же буде Макс? З Наталкою чи Машею? Це питання, яке залишається в серцях глядачів, готових до нових пригод з улюбленими персонажами.

Можлива дата виходу 6 сезону

Точної дата виходу 6 сезону ще не оголошено, але tvshows.com.ua припускає що новий сезон може вийти у 2025 році. Не раніше.

Слідкуєте за цією сторінкою, щоб дізнатися першим дату виходу шостого сезону!

Де дивитися Будиночок на щастя?

Частина сезонів доступна в Польщі і в Україні на українському сервісі Megogo.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *