Американський Ісус, або Обраний 2023 трейлер українською

Американський Ісус, або Обраний 2023 трейлер українською

The Chosen One / Обраний / Американський Ісус – це фентезійний телесеріал, який базується на коміксах “Американський Ісус” Марка Міллара та Пітера Гросса. Сюжет розповідає про хлопчика з Мексики, який виявляє, що має здібності Ісуса Христа, і що йому доведеться протистояти Антихристу.

Актори

Шоураннерами є Еверадо та Леопольдо Гоут, а головні ролі зіграли Боббі Лухноу, Діана Агрон, Ліліт Куріель, Хуаніто Ангуамеа, Хорхе Хав’єр Арбальо, Альберто Перес-Якоме, Патрісіо Серна Меса, Карлос Бардем, Теноч Уерта і Альфонсо Досал.

В серіалі “Обраний” дія відбувається в Мексиці, а не в Сполучених Штатах, як у коміксах. Це дозволяє показати нову культурну перспективу та стиль життя, що розширить уявлення глядачів про світ “Американського Ісуса”.

Прем’єра відбудеться на Netflix, що дозволить широкій аудиторії насолоджуватися цією епічною історією.

Екранізація коміксу “Американський Ісус“.

Американський Ісус, або Обраний 2023 трейлер українською

Про що серіал?

Історія про дванадцятирічного хлопчика Джоді, який раптово розуміє, що володіє надприродними силами, надзвичайно схожими на ті, якими користувався Ісус Христос: він може перетворювати воду на вино, одужує каліка та, можливо, навіть воскрешає мертвих!

Поки євангелісти та лідери індіанців намагаються переконати його використовувати свої здібності для порятунку людства, Джоді хоче лише вразити дівчину, яка йому подобається, і змагається зі своїми образливими однолітками. Проте, коли Джоді зрозуміє, хто він насправді, його життя перевернеться з ніг на голову.

Дата виходу

Прем’єра відбудеться у 2023 року влітку, 16 серпня.

Трейлер українською

Очікується українське озвучення на офіційній платформі Нетфлікс в Україні

Фентезійний серіал «Обраний» на основі коміксів Марка Міллара та Пітера Гросса «Американський Ісус». Прем’єра відбудеться 16 серпня на Netflix. Дванадцятирічний Джоді з Південної Нижньої Каліфорнії дізнається, що вміє творити дива, наче Ісус. Чи піде він за своїм покликанням, щоб виконати своє призначення? У ролях: Bobby Luhnow, Діанна Аґрон, Lilith Curiel
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *