Аліта 2 дата виходу в Україні, що відомо?

Аліта 2 дата виходу в Україні, що відомо?

Коли чекати на другу частину фільму “Аліта 2: Бойовий ангел”? Від першої ідеї до релізу першої частини минуло понад 16 років, і фільм побачили українці у 2019 році в кінотетарах. Це завершило довгоочікуваний проєкт режисера Джеймса Кемерона, який розпочав роботу над мангою ще 2003 року.

Перший фільм одразу став об’єктом бажання багатьох фанатів в Україні, залишивши попит на другу частину. Віддані шанувальники, вже готові наступного розділу історії!

Однак процес створення кіно триває, і продовження не швидко реалізувати. Новини про дату виходу другої частини стали предметом інтересу після страйку сценаристів і акторів у 2023 році.

Проте Джеймс Кемерон офіційно підтвердив наявність не одного, а відразу двох сиквелів “Аліти”.

Аліта 2 фільм, яка можлива дата виходу?

Аліта 2 дата виходу в Україні, що відомо?

Сиквел “Аліта: Бойовий ангел” не з’явиться раніше літа 2025 року. Продюсер Джон Ландау підтвердив, що фільм активно готується до виробництва.

Хоча пост продакшн ще не розпочався, всі ключові учасники, включно з самим Ландау, режисером Робертом Родрігесом і актрисою Розою Салазар, активно обговорюють майбутнє проекту.

Родрігес також поділився своїм бажанням створити ще одну частину “Аліти” (3 частина), з огляду на те, що перший фільм вважається одним із найкращих у його кар’єрі.

Попри оптимістичні звуки, початок виробництва відтерміновують через страйк сценаристів у 2023 році, який може вплинути на пошук сценаристів з боку Disney.

Тому нам доведеться почекати кілька років, перш ніж ми побачимо повноцінний сиквел “Аліти” з видатною комп’ютерною графікою на великих екранах.

Який сюжет очікувати у другій частині Аліта 2?

Сиквел фільму фокусуватиметься на подорожі Аліти до Залему, де вона збирається битися з Новою, головним лиходієм всесвіту. Нова контролює Залізне місто і є метою Аліти після загибелі Г’юго, якого вона перетворила на кіборга.

Питання про те, чи буде Аліта просто мстити за смерть Г’юго, чи спробує воскресити його, залишається неясним.

З урахуванням навичок її прийомних батьків, Ідо і доктора Чірена, можливо, Г’юго зможе бути відновлений у вигляді роботизованого гібрида.

Аліта 2 дивитися українською – трейлер

Імовірно, найбільш раннім часом для випуску трейлера “Аліти 2” буде початок 2025 року, але варто зазначити, що офіційного анонсу сиквела поки що немає. Якщо припустити, що трейлер вийде влітку 2025 року (що, здається, ймовірним), то його реліз, найімовірніше, відбудеться навесні 2025 року.

А поки ми чекаємо, нагадаємо про перший фільм, українським трейлером нижче.

Де дивитися Аліта 2 в Україні?

Друга частина вийде на великих екранах в Україні. Першу частину можна подивитися на легальних сервісах, або шукай в УАнеті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *