А коли вийде Моє Життя - Вбивство 4 сезон, продовження скоро, що відомо

А коли вийде Моє Життя – Вбивство 4 сезон, продовження скоро, що відомо

Третій сезон серіалу “Моє життя – вбивство” завершився у жовтні 2022 року, та вийшов українською. Чи побачимо ми ще один (четвертий) сезон серіалу? Чи розкриє Алекса Кроу більше злочинів?

Коли в травні телеканали завершать свої основні шоу, всі погляди звернуться до стрімінгових платформ. Саме там ми зможемо дивитися різноманітні телешоу, особливо якщо мова йде про кримінальні драми. Acorn TV має великий вибір шоу з Великої Британії, Австралії, Нової Зеландії та Канади, а також з багатьох інших країн за межами США.

Моє життя – вбивство – один із таких серіалів. Дія серіалу відбувається в Австралії, і ми бачимо Люсі Лоулесс у ролі Алекси Кроу. У другому сезоні виробництво було перенесено до Нової Зеландії, де знімався і третій сезон. Яка зараз ситуація з цим серіалом?

Про що серіал Моє Життя – Вбивство ?

Алекса Кроу, досвідчений детектив, вирішує покинути поліцію після смерті свого чоловіка. Однак, нудне життя домогосподарки не приносить їй задоволення. У цей момент її давній друг і колишній колега, Кіран Гасслі, пропонує Алексі стати консультантом у найскладніших і найзаплутаніших справах, і вона погоджується.

А коли вийде Моє Життя - Вбивство 4 сезон, продовження скоро, що відомо

Разом зі своєю ексцентричною і завжди життєрадісною подругою Медісон, Алекса починає збирати докази, опитувати свідків і ловити злочинців. Вони разом розгадують складні загадки та викривають лиходіїв. У вільний час Алекса також займається випічкою булочок і намагається налагодити своє особисте життя.

Таким чином, Алекса Кроу, колишня детективка, не може встояти перед пропозицією стати консультанткою і разом із Медісон вступає в захопливі та заплутані пригоди, в яких вони вирішують складні справи і знаходять злочинців, зберігаючи при цьому іскру у своєму житті.

А коли вийде Моє Життя - Вбивство 4 сезон, продовження скоро, що відомо

Дата виходу 4 сезону Моє Життя – Вбивство

А коли вийде Моє Життя - Вбивство 4 сезон, продовження скоро, що відомо

Серіал був офіційно продовжено на 4 сезон. Також, телеканал TVNZ 1 повідомив про дату виходу 4 сезону серіалу “Моє життя – це вбивство“. Серіал повернеться 12 вересня 2023 року.
3-й сезон завершився 31 жовтня 2022 року.

Озвучка українською

Третій сезон австралійського серіалу “Моє життя – це вбивство” вийшов українською в озвучці Baibako. На кінець весни 2023 року озвучений тільки 3 сезон. Очікується, що з виходом 4 сезону, студія доозвучить 1 і 2 сезони.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *