7 сезон Чорне дзеркало дата виходу: промо відео

7 сезон Чорне дзеркало дата виходу: промо відео

Netflix вирішив продовжити серіал “Чорне дзеркало” на 7 сезон. Нагадаємо, 6-й сезон “Чорного дзеркала” чекали дуже, дуже довго, який закінчився 15 червня 2023 року в Україні. І тепер, буде нове очікування 7 сезону. Що відомо про новий сезон? Та коли вийде 7 сезон, далі докладніше.

Читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про 7 сезон “Чорного дзеркала”.

Чи буде 7 сезон Чорного дзеркала?

7 сезон Чорне дзеркало дата виходу: промо відео

Увесь коротенький шостий сезон “Чорного дзеркала” вийшов 15 червня.

Останній сезон ми чекали чотири роки, тож сподіваємось, що на наступний 7 сезон нам не доведеться чекати так довго. Але ми не бачимо, щоб серіал закінчувався найближчим часом, враховуючи його популярність. У будь-якому випадку, слідкуйте за оновленнями tvshows.com.ua!

Наша точка зору полягає в тому, що дуже ймовірно, що серіал повернеться хоча б на один сезон. Останній сезон вразив глядачів незвичайними ідеями і розкрив потенціал “Чорного дзеркала” в новому світлі, відкриваючи безмежні можливості для розвитку сюжету.

Після завершення шостого сезону виникає багато потенційних сюжетних ліній та історій для “Чорного дзеркала”, і фанати, безумовно, хочуть побачити ще більше епізодів.

Гарна новина надійшла наприкінці 2023 року. Після вирішення конфліктних питання між потоковими сервісами та сценаристами. Netflix замовив сьомий сезон “Чорного дзеркала”!

Потенційна дата виходу 7 сезон Чорного дзеркала

Фанати культового серіалу “Чорне дзеркало” з нетерпінням очікують на його повернення на екрани у 2025 році. Про це нам говорить, невеличке промо відео до 7 сезону, на якому зазначена дата.

Сьомий сезон обіцяє вразити глядачів шістьма захопливими новими історіями, що порушуватимуть актуальні теми сучасного світу та технологій.

Усі епізоди серіалу, створеного талановитим Чарлі Брукером, зазвичай є відображенням темних і похмурих боків сучасного суспільства, які представлені через призму технологічних досягнень.

Майбутній сезон “Чорного дзеркала” обіцяє продовжити традицію серіалу, вводячи глядачів у захопливі й часом лякаючі світи, де технології впливають на кожен аспект життя. У сьомому сезоні буде 6 нових історій.

Серіал завжди славився своєю оригінальністю і нестандартним підходом до розгляду актуальних проблем, тому кожен епізод нового сезону викликає великий інтерес у шанувальників і критиків.

Дивитися українською 7 сезон Чорне дзеркало?

Як гарно, коли можна насолодитися професійною озвучкою рідною мовою. З кожним роком все більше і більше стає українського контенту. Це не може, не радувати.

Всі сезони, включно з сьомим можна подивитися на платформі Netflix в Україні.

Також закадрова озвучка шостого сезону буде зроблена від студії BaibaKo.

Дивись українською!

Чи є трейлер 7 сезону “Чорного дзеркала”?

Трейлера 7 сезону “Чорного дзеркала” ще немає, але ми обов’язково оновимо цю сторінку, як тільки з’являться нові кадри. Тим часом, ви можете переглянути трейлер 6 сезону прямо зараз.

нагадаємо про шостий сезон у цьому відео
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *