7 сезон Чорне дзеркало дата виходу

7 сезон Чорне дзеркало дата виходу

Netflix вирішив продовжити серіал “Чорне дзеркало” на 7 сезон. Нагадаємо, 6-й сезон “Чорного дзеркала” чекали дуже, дуже довго, який закінчився 15 червня 2023 року в Україні. І тепер, буде нове очікування 7 сезону. Що відомо про новий сезон? Та коли вийде 7 сезон, далі докладніше.

Читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про 7 сезон “Чорного дзеркала”.

Чи буде 7 сезон Чорного дзеркала?

7 сезон Чорне дзеркало дата виходу

Увесь коротенький шостий сезон “Чорного дзеркала” вийшов 15 червня.

Останній сезон ми чекали чотири роки, тож сподіваємось, що на наступний 7 сезон нам не доведеться чекати так довго. Але ми не бачимо, щоб серіал закінчувався найближчим часом, враховуючи його популярність. У будь-якому випадку, слідкуйте за оновленнями tvshows.com.ua!

Наша точка зору полягає в тому, що дуже ймовірно, що серіал повернеться хоча б на один сезон. Останній сезон вразив глядачів незвичайними ідеями і розкрив потенціал “Чорного дзеркала” в новому світлі, відкриваючи безмежні можливості для розвитку сюжету.

Після завершення шостого сезону виникає багато потенційних сюжетних ліній та історій для “Чорного дзеркала”, і фанати, безумовно, хочуть побачити ще більше епізодів.

Гарна новина надійшла наприкінці 2023 року. Після вирішення конфліктних питання між потоковими сервісами та сценаристами. Netflix замовив сьомий сезон “Чорного дзеркала”!

Можлива дата виходу 7 сезон Чорного дзеркала?

7 сезон Чорне дзеркало дата виходу

Як вже вище було сказано, 7 сезон буде! Це офіційно було підтверджено у листопаді 2023 року.

Але, важко передбачити, коли очікувати вихід 7 сезону, ґрунтуючись на проміжках між попередніми сезонами. Після того, як серіал перейшов на платформу Netflix, нові сезони або епізоди, такі як “Бандерснейтч”, зазвичай виходили приблизно раз на рік, що означає, що сьомий сезон, можливо, з’явиться вкінці 2024 року або на початку 2025.

Однак між п’ятим і шостим сезонами минула надзвичайно тривала перерва в чотири роки. Існує кілька можливих причин цієї затримки. По-перше, Чарлі Брукер і його творчий партнер Аннабел Джонс залишили свою продюсерську компанію House of Tomorrow в січні 2020 року, що сповільнило процес розроблення нових сезонів, доки не було вирішено питання прав.

Крім того, пандемія COVID-19 також могла вплинути на виробництво і затримати роботу над новими епізодами. У 2020 році Чарлі Брукер заявив, що не знає, чи буде попит на історії про суспільства, що руйнуються, і це могло вплинути на його мотивацію та наявність нового матеріалу для шоу.

Однак, з огляду на те, що Брукер повернувся до серіалу і, ймовірно, немає проблем із правами, що заважають продовженню, ми сподіваємося, що сьомий сезон може бути розроблений раніше, ніж ми очікували 6 сезон (4 роки). Він з’явиться значно раніше 2027 року.

Однак точна дата виходу залишається невідомою, і ми будемо стежити за новинами про майбутнє серіалу.

Дивитися українською Чорне дзеркало?

Як гарно, коли можна насолодитися професійною озвучкою рідною мовою. З кожним роком все більше і більше стає українського контенту. Це не може, не радувати.

Всі сезони, включно з сьомим можна подивитися на платформі Netflix в Україні.

Також закадрова озвучка шостого сезону буде зроблена від студії BaibaKo.

Дивись українською!

Чи є трейлер 7 сезону “Чорного дзеркала”?

Трейлера 7 сезону “Чорного дзеркала” ще немає, але ми обов’язково оновимо цю сторінку, як тільки з’являться нові кадри. Тим часом, ви можете переглянути трейлер 6 сезону прямо зараз.

нагадаємо про шостий сезон у цьому відео

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *