12 сезону Американська історія жаху: графік виходу, коли вийде 6 серія?

12 сезону Американська історія жаху: графік виходу, коли вийде 6 серія?

Ось і завершилась перша частина 12 сезону “Американська історія жаху”, і тепер постає питання коли чекати на другу частину 12 сезону. Друга частина почнеться з 6 серії і на неї треба чекати близько шести місяців, а саме 6 серія вийде навесні 2024. Докладніше про завершення першої частини дивись нижче у відео, дата виходу 6 серії у графіку, у цьому дописі.

Американська історія жаху / American Horror Story” – це антологічний телесеріал, створений Раяном Мерфі та Бредом Фелчаком, який був випущений в ефір на каналі FX у 2011 році. Кожен сезон серіалу є самостійною історією, з новими персонажами, подіями і темами жахів.

Кожен сезон серіалу має свою назву, такі як “Murder House”, “Asylum”, “Coven”, “Freak Show”, “Hotel”, “Roanoke”, “Cult”, “Apocalypse”, “1984” і “Double Feature”. Кожен сезон є унікальною історією, в якій актори повертаються, щоб грати різні персонажі в різних сюжетах.

12 сезону Американська історія жаху: графік виходу, коли вийде 6 серія?

Про що серіал Американська історія жаху?

“American Horror Story” є сумішшю різних жанрів жахів, включно з готичними жахами, детективними історіями, містичними таємницями, науковою фантастикою та багатьма іншими. Серіал приваблює глядачів своїми несподіваними поворотами сюжету, ексцентричними персонажами та захопливими темами.

Серіал отримав схвальні відгуки від критиків і широкої аудиторії та був номінований на кілька премій, включно з “Еммі”. “American Horror Story” став культовим явищем у жанрі жахів і має величезну прихильницьку базу.

12 сезону Американська історія жаху: графік виходу, коли вийде 6 серія?

Дата виходу 12 сезону Американська історія жаху?

Канал FX оголосив точну дату виходу 12 сезон жахів у червні 2023 року. Другий сезон “Американська історія жаху” стартує з 20 вересня 2023 року. Як і у попередні роки, очікується 10 серій у сезоні.

Перша половина сезону вийде восени 2023, потім серіал зробить перерву, друга частина очікується навесні 2024 року.

Графік виходу серій 12 сезону Американська історія жаху

Як було вище сказано, 12 сезон буде розділений на дві частини, друга частина, починаючи з 6 серії вийде навесні 2024.

1 серія20 вересня
2 серія27 вересня
3 серія4 жовтня
4 серія11 жовтня
5 серія18 жовтня
6 серія3 квітня 2024
7 серія10 квітня
8 серія17 квітня
9 серія24 квітня
10 серіяне буде.
Графік виходу нових серій 12 сезону Американська історія жаху

Промо до 12 сезону

Емма Робертс і Кім Кардаш’ян зіграють головні ролі в 12 сезоні серіалу “Американська історія жахів”

Де подивитися українською всі сезони Американської історії жахів?

В українській озвучці серіал Американської історії жахів має лише 1 і 2 сезони. Всі сезони не були перекладані українською. Чекати 12 сезон українською також не варто. Однак, можливо студія Baibako почне з 12 сезону озвучувати серіал, тому, що вони зараз прикладають всі зусилля для створення україномовного контенту. Загляньте на їх офіційний сайт, з 19 вересня 2023, можливо ви знайдете там 12 сезон жахів українською.

12 сезону Американська історія жаху: графік виходу, коли вийде 6 серія?

Відгуки

Відгуки на серіал “American Horror Story” загалом позитивні. Серіал отримав безліч нагород і номінацій, включно із “Золотим глобусом” і “Еммі”. Він часто відзначається за свою оригінальність і непередбачуваність, а також за високу якість акторської гри.

Однак, є і деякі критичні думки про серіал. Деякі глядачі вважають, що серіал занадто жахливий і жорстокий, і що багато сцен є надмірно шокуючими. Є також думка, що серіал іноді втрачає свою спрямованість і логічність, і що сюжетні лінії можуть бути занадто заплутаними та складними для розуміння.

Загалом, “American Horror Story” є серіалом для шанувальників жанру жахів, які люблять непередбачувані сюжети та високу якість акторської гри. Незважаючи на деякі критичні думки, серіал має величезну популярність серед глядачів і продовжує тішити своїх прихильників новими сезонами та захопливими історіями.

Цікаві факти

Ось кілька цікавих фактів про серіал “American Horror Story”:

Кожен сезон серіалу має свою унікальну тему і сюжет, але всі сезони пов’язані один з одним і мають загальний всесвіт, який називається “AHS-verse”. Деякі персонажі з’являються в кількох сезонах, їх грають різні актори, а також серіал містить безліч відсилань і пасхалок до попередніх сезонів.

Однією з особливостей серіалу є те, що актори грають різні персонажі в різних сезонах. Так, наприклад, Джессіка Ленг грала різні ролі в різних сезонах, включно з лідером громади, відьмою, співачкою і вченим.

У серіалі “American Horror Story: Asylum” герой Закарі Квінто, який грав Доктора Тредсона, використовував справжній кадик для сцени, в якій його персонаж вставляє штир у голову жертви. За словами актора, він провів кілька днів на заняттях із роботи зі зброєю для того, щоб навчитися правильно використовувати кадик.

Творець серіалу Раян Мерфі заявив, що він хотів би побачити сезон, який би об’єднав героїв із різних сезонів в одному сюжеті. Деякі фанати серіалу також висловлювали подібні ідеї та бажання.

У серіалі “American Horror Story: Coven” була використана справжня голова бика для однієї зі сцен. Знімальна група купила її на фермі, щоб використати її в сцені, де персонаж Медісон намагається вбити Містичну Раду за допомогою своїх суперсил.

12 сезону Американська історія жаху: графік виходу, коли вийде 6 серія?

У серіалі “American Horror Story: Hotel” Леді Гага грала головну роль, і цей сезон був першим досвідом акторки як регулярного актора в телесеріалі. За свою роль вона отримала нагороду “Золотий глобус” у категорії “Найкраща акторка другого плану в телевізійному серіалі, міні-серіалі або телефільмі”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *