Знищити усіх сусідів: чорна зомбі-комедія 2024

Знищити усіх сусідів: чорна зомбі-комедія 2024

12 січня на стрімінговій платформі Shudder виходить новий фільм, який обіцяє глядачам незвичне видовище – чорну зомбі-комедію “Знищити усіх сусідів”. Оригінальна назва “Destroy All Neighbors”.

Ця кінострічка представляє історію рок музиканта Вільяма Брауна, що бореться, чиє життя перетворюється на справжній кошмар після того, як випадково вбиває свого сусіда з пекла, Влада.

Вільям Браун, невротичний і егоцентричний музикант, прагне завершити свій видатний твір у стилі прогресивного року, але його творчий процес виявляється зірвано галасливим і гротескним сусідом на ім’я Влад.

У розпачі вимагати від Влада тиші, Вільям випадково обезголовлює його. Однак спроби приховати вбивство призводять до ненавмисного створення царства терору, де жертви перетворюються на трупи нежиті, переслідуючи Вільяма і перетворюючи його життя на болісний кошмар.

Ситуація виходить з-під контролю, коли дедалі більше тіл накопичується, а вони перетворюються на живих мерців, створюючи дедалі більше кривавих перешкод на шляху Вільяма до Валгалли.

“Знищ усіх сусідів” обіцяє глядачам яскраве і незвичайне видовище, де чорна комедія переплітається з елементами жаху, приправленими неповторною атмосферою світу року і несподіваними сюжетними поворотами.

Очікується українська озвучка…

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *