Зірка серіалу "Цілую, Кітті" Анна Кеткарт у новому світлі на сторінках Teen Vogue!

Зірка серіалу “Цілую, Кітті” Анна Кеткарт у новому світлі на сторінках Teen Vogue!

Прекрасна Анна Кеткарт, відома своєю роллю в серіалі “Цілую, Кітті“, взяла участь у захопливій фотосесії для популярного журналу “Teen Vogue“. На фотографіях Анна постала в новому образі, сповненому елегантності та стилю.

Але не тільки її модельні якості та неповторний стиль привернули увагу фотографів і шанувальників. Після багатомісячних стосунків на відстані з її бойфрендом, юна сваха Кітті прийняла рішення переїхати до Сеула і вступити до школи, де навчалася її покійна мати. Це був крок, зроблений з метою возз’єднатися з коханою людиною і почати новий розділ свого життя.

Фанати серіалу не могли дочекатися прем’єри, який відбувся 18 травня. Вони з нетерпінням чекали побачити, як розвивається історія кохання і пригод Кітті в новому середовищі. Тепер, завдяки фотосесії для “Teen Vogue”, вони можуть насолодитися чудовими образами Анни Кеткарт і з нетерпінням чекати нових сезонів серіалу.

Фотосесія

Фотосесія для “Teen Vogue” стала для Анни Кеткарт чудовою можливістю продемонструвати свою універсальність і талант. Вона не лише талановита акторка, а й стильна та яскрава особистість, здатна втілити різноманітні образи та надихнути молодь своїм стилем та енергією.

Ми чекаємо з нетерпінням на продовження серіалу “Цілую, Кітті” і нові проєкти Анни Кеткарт, яка, безумовно, продовжуватиме вражати нас своїм талантом і зовнішньою привабливістю.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *