Заповіти / The Testaments - спіноф серіалу Оповідь служниці

Заповіти / The Testaments – спіноф серіалу Оповідь служниці

Після анонсу спінофу “Оповідь служниці” було представлено низку новин щодо акторського складу та сюжету “Заповітів / Testaments“.

Дія книги “Заповіти / Testaments” відбувається через 15 років після подій “Оповіді служниці” і є другою частиною франшизи, що розкриває долі трьох жінок: тітки Лідії, Агнеси Джеміми та Дейзі.

Зроблений Маргарет Етвудом, другий роман у серії “Оповідь служниці” насичений зворушливими сюжетами та запитаннями до читача. Він продовжує досліджувати теми репресій проти жінок, втрати свободи та зловживання владою.

Проте, враховуючи, що телевізійна адаптація “Оповіді служниці” від Hulu внесла зміни в долі деяких персонажів і внесла свої власні творчі зміни, глядачам слід очікувати, що сценаристи “Заповіти / Testaments” можуть принести новий погляд на події та розвиток сюжету, та намагатимуться зберегти послідовність сюжету.

Актори

Заповіти / The Testaments - спіноф серіалу Оповідь служниці
Енн Дауд

Не дивно, що Енн Дауд – єдина акторка “Оповіді служниці“, яка підтвердила свою участь у “Заповітах“, оскільки вона знову зіграє роль тітки Лідії. Хоча Дауд сказала, що нічого не знає про те, що сценаристи планують для неї або про телевізійну адаптацію історії, вона схвильована проектом, оскільки вона зробила “аудіокнигу Заповітів” і вважає, що роман “блискуче написаний” і “надзвичайний” .

Дата виходу Заповіти / The Testaments – спіноф серіалу Оповідь служниці

У вересні 2019 року, поширювалися чутки про те, що компанії Hulu та MGM TV активно працюють над можливістю створення власного телесеріалу на основі книжки “Заповіти / The Testaments“. У той час деталі про проект були практично відсутні, особливо через те, що сам роман ще не був виданий, а “Оповідь служниці” лише вступила у четвертий сезон.

Проте в березні 2023 року інтерес до цього спінофу відродився, коли головний шоуранер “Оповіді служниці” Брюс Міллер оголосив про свій відхід з цієї посади з метою активніше працювати над проєктом “Заповіти“.

Ураховуючи те, що актриса Меделін Брюер, яка виконує роль Джанін, зазначила під час новорічного спецвипуску “Шоу Грема Нортона” у 2022 році, що шостий сезон “Оповіді служниці” ймовірно буде готовий приблизно у 2024 році, а сам Брюс Міллер підказав, що він навіть ще не приступив до створення сюжету для спінофу, можна зробити висновок, що поки що “Заповіти” залишаються у стадії початкового розроблення.

Враховуючи, що попередні сезони “Оповіді служниці” виходили з річним інтервалом, можна припустити, що спіноф може бути готовий приблизно у 2025 році.

Про що буде серіал Заповіти / The Testaments

Наразі невідомо, чи адаптація книги “Заповіти” для телебачення буде дотримуватися тієї ж хронологічної послідовності, але, за задумом, події будуть після 15-річного періоду після подій, що описані у “Оповіді служниці“.

Відхиляючись від історії Джун Осборн (відомої також як Оффред), цей розповідний сюжет фокусується на трьох жінках: визначній тітці Лідії, яка виявилася шпигункою “Мейдей”, Агнес Джеміми і Дейзі (що насправді має ім’я Ніколь).

Незважаючи на те, що їхні життєві історії розгортаються у різних місцях, всі вони стають агентками “Мейдей” та отримують завдання допомогти внутрішній опозиційній групі знищити режим Ґілеад зсередини.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *