Закляття 4 дата виходу: останні новини, де дивитися

Закляття 4 дата виходу: останні новини, де дивитися

“The Conjuring” / “Закляття” – це серія фільмів жахів, яка фокусується на парі паранормальних дослідників Еду і Лоррейн Воррен. Фільми являють собою три основні частини, кожна з яких описує різні випадки, з якими стикаються Воррени під час своєї роботи.

Тріумфальний фільм породив два продовження: “Закляття 2” і “Закляття 3: Диявол змусив мене це зробити”, не кажучи вже про низку спін-оффів.

Хто вже подивився трилогію, чекає на новий фільм “Закляття 4”. “Закляття 4” вже офіційно анонсовано, час дізнатися коли ми побачимо. Також, у цьому дописі згадаємо про всі частини фільму, коротенько.

Закляття / The Conjuring (2013)

Закляття 4 дата виходу: останні новини, де дивитися

Перша частина фільму слідує за Едом і Лоррейн Воррен, коли вони допомагають родині Перрон, яка переїжджає в будинок у Род Айленді. У будинку починають відбуватися дивні й страшні речі, і сім’я звертається по допомогу до Ворренів. Вони стикаються з демонічною присутністю, що вселяє жах і загрозу, і докладають усіх зусиль, щоб захистити сім’ю від зловісних сил.

Закляття 2: Енфілдська справа / The Conjuring 2 (2016)

Закляття 4 дата виходу: останні новини, де дивитися

У другій частині фільму Воррени вирушають до Лондона, де вони розслідують випадок Енфілдського полтергейсту, сім’ї, яка також страждає від атак демонічної присутності. Цей випадок стає одним із найвідоміших досліджень Ворренів у їхній кар’єрі, і вони стикаються з потужною зловісною сутністю, що намагається проникнути в людський світ.

Закляття 3: За велінням диявола / The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)

Закляття 4 дата виходу: останні новини, де дивитися

Третя частина фільму ґрунтується на реальному випадку, відомому як справа про Диявола змусив мене зробити це. Воррени залучені до захисту молодого чоловіка, обвинуваченого у вбивстві. У процесі розслідування вони стикаються з незвичайною демонічною тінню, пов’язаною з містичними ритуалами і заплутаними силами, що загрожують як підозрюваному, так і їм самим.

Що відомо про 4 частину Закляття?

Закляття 4 дата виходу: останні новини, де дивитися

В акторському складі фільму “Закляття 4”, очікується повернення Патріка Вілсона і Віри Фармігі в ролі Еда і Лоррейн Воррен.

Нова частина, як і попередні фільми, представить унікальні історії про надприродне, включно з лялькою Аннабель.

Офіційного сюжету поки немає, але фанати сподіваються на розвиток відомої справи Ворренів.

Четверта частина “Закляття” стане завершальним штрихом в історії цієї популярної франшизи. Очікування шанувальників великі, адже кожна попередня частина привнесла у світ кінематографа неповторну атмосферу напруги та жаху.

Майкл Чавес, режисер попередніх фільмів, знову в центрі уваги, ведучи переговори про своє повернення в крісло режисера. Його повернення може обіцяти фільму нові висоти в напрузі та драматургії.

Фільм називатиметься “The Conjuring: Last Rites” / “Закляття: Останні обряди” і матиме зв’язок із зображенням першого фільму “Закляття” на CinemaCon.

Коли вийде Закляття 4?

Закляття 4 дата виходу: останні новини, де дивитися

Наразі підтверджено вихід четвертої частини “Закляття”, проте точна дата виходу поки невідома.

Між виходом першої частини 2013 року і другої 2016 року минула трирічна перерва, а третя частина вийшла тільки 2021 року після п’ятирічної перерви.

З урахуванням цього часового інтервалу, ми можемо очікувати виходу четвертого фільму у 2024-2025 роках. Однак страйки сценаристів і акторів у 2023 році, ще більше відтермінували дату релізу “Закляття 4”. Тому залишається тільки чекати, та передивлятися попередні частини.

Ми будемо оновлювати інформацію про дату виходу “Закляття 4” під час отримання офіційних підтверджень.

Чи є трейлер до фільму Закляття 4?

Оскільки наступний фільм “Закляття” ще не запущений у виробництво, відзнятий матеріал відсутній.

А поки що ви можете переглянути трейлер третього фільму, щоб нагадати собі про всіх численних персонажів.

Де дивитися онлайн Закляття всі частини українською?

До всіх частин є чудовий український дубляж. Знайти та подивитися можна в українському сегменті інтернет. Або, на українських потокових сервісах Megogo та Sweet TV.

Кожна частина фільму The Conjuring описує різні аспекти дослідницької роботи Ворренів, підкреслюючи їхню силу, віру і сміливість у боротьбі з незрозумілими і жахливими явищами, з якими вони стикаються.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *