Який міні-серіал дивитися? - Справжній чоловік! Чи буде 2 сезон? все про серіал

Який міні-серіал дивитися? – Справжній чоловік! Чи буде 2 сезон? все про серіал

Гадаєш який новий міні-серіал подивитися на Нетлфікс в Україні? Сьогодні ми радимо зупинитися на новому серіалі 2024 року “Справжній чоловік”, або “Чоловік у повний зріст”. Оригінальна назва якого “A Man in Full”.

Телесеріал, заснований на однойменному романі Тома Вулфа, що вийшов у 1998 році. Роль Чарльза Крокера виконав Джефф Деніелс, а постановницею стала Реджина Кінг, яка отримала премію “Оскар” за акторську роботу у фільмі “Якщо Біл-стріт могла б заговорити”.

Сюжет серіалу Справжній чоловік

Який міні-серіал дивитися? - Справжній чоловік! Чи буде 2 сезон? все про серіал

Магнату нерухомості з Атланти Чарлі Крокеру загрожує раптове банкрутство. Чарлі намагається захистити свою імперію від тих, кому вигідний її повний крах. Він не дозволить справі свого життя закінчитися та готовий грати по-брудному.

Сюжет обертається навколо боротьби Чарлі за збереження свого бізнесу та статусу в умовах фінансових труднощів і зради з боку колишніх союзників. Окрім особистої драми Крокера, серіал досліджує ширші соціальні та політичні реалії сучасного суспільства, відображаючи різноманітні аспекти життя в Америці через інтриги, амбіції та конфлікти.

Чи буде 2 сезон?

На даний момент немає офіційної інформації про продовження серіалу «Справжній чоловік» на другий сезон. Це адаптація одного роману, тому серіал може обмежений одним сезоном, вся сюжетна лінія завершена.

Другий сезон не планують знімати, тому що серіал створювався як міні-серіал.

Де подивитися A Man in Full українською?

Серіал має офіційний український дубляж на Нетфлікс від студії ТакТребаПродакшн & VSI. Подивитися можна на своєму гаджеті та телевізорі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *