Як зробити трансляцію футбольного матчу у барі

Як зробити трансляцію футбольного матчу у барі

Для того щоб організувати легальну трансляцію футбольного матчу у ресторані або барі в Україні, вам потрібно виконати кілька кроків:

  1. Вибір способу трансляції: Визначте, яким способом ви будете транслювати матч. Це може бути телевізор з підключенням до супутникової або кабельної телевізії, відеопроектор або інший пристрій для відео трансляції.
  2. Обладнання: Переконайтеся, що у вас є відповідне обладнання для трансляції. Це включає в себе телевізори, проектори, аудіосистеми та можливість підключити ваші джерела відеосигналу (наприклад, кабельне ТБ або супутникова антена, стрімінгові інтернет сервіси).
  3. Вибір каналу або стрімінгової платформи: Виберіть спосіб отримання сигналу матчу. Це може бути телевізійний канал або платформа для онлайн-стрімінгу (наприклад, спортивний стрім на YouTube або інша платформа для спортивних трансляцій). В останній роки багато українських футбольних команд ПФЛ і УПЛ транслюють свої матчі на YouTube. Адже єдиного пулу поки немає в Україні.
  4. Підключення: Переконайтеся, що ви правильно підключили своє обладнання до джерела відеосигналу. Встановіть правильний канал або вхід на вашому телевізорі чи проекторі.
  5. Технічна підтримка: Може бути доречно мати технічну підтримку на випадок, якщо виникнуть проблеми з обладнанням або зв’язком. Запастись додатковими джерелами живлення (генератори, зарядні станції). Встановити додаткову лінію інтернет. Актуально кожного зимового періоду під час війни.
  6. Створення настрою: Підготуйте простір ресторану для перегляду матчу. Розташуйте столи, щоб всі гості мали гарний огляд екрану. Створіть відповідну атмосферу: розмістіть спортивні аксесуари, декорації команд і т. д.
  7. Інформування гостей: Рекламуйте трансляцію матчу серед своїх клієнтів. Це може бути через соціальні мережі, плакати у ресторані, анонс на веб-сайті тощо.
  8. Режим роботи: Встановіть спеціальний графік роботи для днів, коли ви транслюєте спортивні події, щоб привернути більше гостей.
  9. Меню та перекуски: Забезпечте ресторан гарним асортиментом їжі та напоїв, які гості можуть замовити під час перегляду матчу.
  10. Головне! Забезпечення ліцензій: Якщо у вас є план транслювати матч у публічному місці, переконайтеся, що у вас є відповідні ліцензії чи дозволи для публічної трансляції. В Україні можна отримати право транслювати спортивні події у барах, ресторанах, готелях, легально, за допомогою «Футбол.Бізнес». Мегого транслює топові спортивні заходи (Ліга Чемпіонів, відбір збірної Україні до ЄВРО та ЧС, лігу Конференцій, Лігу Європи у форматі 4к) і коментує українською.

Перш ніж, замовити “Бізнес пакет” до свого бізнесу, можна протестувати вдома, якість картинки та гумор коментаторів Мегого, замовивши передплату на місяць тут.

Зважаючи на всі ці аспекти, ви зможете успішно організувати трансляцію футбольного матчу у вашому ресторані, барі та створити приємну атмосферу для своїх гостей.

А ще корисне посилання, у якому барі України можна подивитися футбол https://www.google.com/maps/

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *