Вийшла 2 частина 1 сезону серіалу Неймовірні українською

Вийшла 2 частина 1 сезону серіалу Неймовірні українською

У першій частині першого сезону Неймовірні / Небувалі (The Nevers), який виходив у 2021 році. Довгий час не вистачало глядачам кінцівки 1 сезону, а саме 7-12 серій 2023 року.

Нарешті HBO виклав перший сезон в повному обсязі.

Українською мовою друга частина 1-го сезону вже доступна онлайн для українців рідною мовою від студії HDrezka.

Вийшла 2 частина 1 сезону серіалу Неймовірні українською

Опис серіалу Неймовірні / Небувалі

“The Nevers” – це телесеріал, створений Джоссом Відоном і поставлений на HBO у 2021 році. Сюжет серіалу розгортається в Лондоні кінця 19 століття і розповідає історію групи жінок з незвичайними здібностями, які намагаються захистити свої права і свободу в умовах того часу.

Головні героїні серіалу – Амалія Труе і Пенігрейн Адейр, дві подруги, які мають незвичайні здібності. Амалія володіє силою і швидкістю, а Пенігрейн здатна бачити в минуле і майбутнє. Вони створюють будинок для жінок з незвичайними здібностями і намагаються захистити їх від переслідування і дискримінації.

Серіал “The Nevers” отримав багато обговорень і відгуків від критиків і глядачів, і багато хто оцінив його за добре опрацьований сюжет і якісну гру акторів. Однак, серіал також було обговорено через деякі проблеми, пов’язані з виробництвом і участю Джосса Відона в проєкті. Незважаючи на це, “The Nevers” став цікавим і захопливим серіалом, який багато глядачів оцінили за свою оригінальність і незвичність.

Трейлер до серіалу
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *