Все про серіал Озарк українською. Відгуки, рецензія, цікаві факти

Все про серіал Озарк українською. Відгуки, рецензія, цікаві факти

“Ozark” (Озарк) – це американський телесеріал, створений Біллом Дубуке і випущений на Netflix у 2017 році. Серіал описує історію Марті Бірда, фінансового консультанта, який переїжджає зі своєю сім’єю з Чикаго в Озаркські гори в Міссурі, щоб помити гроші для наркокартелю.

Озарк

У центрі сюжету стоїть сім’я Бірдів, які стикаються зі складнощами та небезпеками у своєму новому житті. Марті Бірда, його дружина Венді та їхні двоє дітей повинні пристосуватися до нового способу життя в Озаркських горах, де вони намагаються залишитися в безпеці та впоратися з усіма проблемами, що виникають внаслідок злочинної діяльності наркокартелю.

Критики зазначають, що “Озарк” – це темний і напружений телесеріал, який захоплює глядачів своїми персонажами, сюжетною лінією та акторською грою. Серіал отримав безліч номінацій і нагород, включно з премією “Еммі”. Він також отримав схвальні відгуки критиків і глядачів за свій оригінальний сюжет, уміле поєднання драми і трилера, а також за видатні виступи Джейсона Бейтмана, Лора Лінні та інших акторів.

Наразі випущено чотири сезони серіалу “Ozark”, і глядачі чекають на продовження історії сім’ї Бірдів у п’ятому сезоні. А чекати 5-го сезону не слід, офіційно серіал завершився на 4-му сезоні.

Ozark

Рейтинг серіал Озарк Нетфлікс

“Озарк ” є одним із найпопулярніших серіалів на Netflix, і він отримав багато схвальних відгуків від критиків і глядачів. Рейтинг серіалу на сайтах, таких як IMDb і Rotten Tomatoes, також дуже високий.

На IMDb серіал має рейтинг 8,4 з 10 балів на основі понад 260 000 голосів. На Rotten Tomatoes серіал має рейтинг 81% на основі 59 оглядів критиків, а також рейтинг 92% на основі понад 11 000 відгуків глядачів.

“Ozark” також був номінований на багато престижних нагород, включно з “Еммі” і “Золотим глобусом”, і виграв кілька з них, включно з премією “Еммі” за видатний режисерський дебют для Джейсона Бейтмана, який також є виконавчим продюсером серіалу.

Все про серіал Озарк українською. Відгуки, рецензія, цікаві факти

Про що 1 сезон Озарк?

Перший сезон серіалу складається з 10 епізодів, кожен тривалістю приблизно 1 годину. У першому сезоні глядачі знайомляться з основними героями серіалу – Мартіном і Венді Бірд, їхніми двома дітьми та ще кількома важливими персонажами. Мартін Бірд, який працює фінансовим консультантом у Чикаго, дізнається, що його діловий партнер виявився наркобароном, і з цієї причини він змушений переїхати зі своєю сім’єю до Озарку, де він повинен відмити мільйони доларів для наркобарона.

В Озарку Бірдам доведеться зіткнутися з місцевими бандами, корумпованими чиновниками, бюрократичними перешкодами та іншими проблемами, щоб виконати своє завдання і залишитися в живих. Водночас Бірдам потрібно переконати місцевих жителів, що вони нормальна сім’я, яка просто переїхала в нове місто.

Загалом, перший сезон Ozark є захопливим та інтригуючим. Він встановлює тональність серіалу і створює картини сповнену напруги, драматизму, таємниць та інтриг. Цей сезон удостоївся безлічі нагород і хороших відгуків від критиків і глядачів, які належно оцінили його хороший сценарій, сильні виступи акторів і яскраву атмосферу, сповнену духу ризику й небезпеки.

Все про серіал Озарк українською. Відгуки, рецензія, цікаві факти

2 сезон Озарк українською

Другий сезон серіалу “Озарк” також складається з 10 епізодів і був випущений на Netflix у 2018 році. Він продовжує розповідь про Бірдів, які все ще перебувають в Озарку і займаються відмиванням грошей для наркобарона.

У другому сезоні Мартін і Венді стикаються зі ще більшою кількістю проблем. Вони намагаються залучити нових інвесторів, щоб збільшити кількість грошей, які вони можуть відмити. Однак, нові інвестори виявляються не тільки грізними бізнесменами, а й членами мексиканського наркокартелю, що створює нові небезпеки для сім’ї Бірд.

Під час роботи в Озарці, Бірди також стикаються з новими проблемами у своєму сімейному житті. Їхня донька починає бунтувати, син заглиблюється в наркотики, а сама сім’я зазнає серйозних потрясінь.

Загалом, другий сезон Ozark продовжує дивувати глядачів, пропонуючи захопливий сюжет, напружену атмосферу і чудові акторські виступи. Серіал зберігає свою інтригу і драматизм, не залишаючи місця для нудних моментів. Цей сезон також високо оцінили критики і глядачі, які охарактеризували його як складніший і заплутаніший, ніж перший сезон.

Все про серіал Озарк українською. Відгуки, рецензія, цікаві факти

Про що 3 сезон Озарк?

Третій сезон серіалу “Озарк” складається з 10 епізодів і був випущений на Netflix у 2020 році. Події в цьому сезоні розгортаються після того, як Мартін Бірд укладає угоду з лідером наркокартелю Омаром Наварро. Разом із Венді вони намагаються виконати умови угоди та забезпечити безпеку собі та своїй родині.

У третьому сезоні рівень напруги та небезпеки досягає нових висот, коли нові персонажі вводяться в сюжет. Серед них – адвокат, якого наймає Венді, щоб допомогти Бірдам у їхній справі, і Бен Девіс, брат Венді, який страждає від біполярного розладу і стає загрозою для безпеки сім’ї.

Крім цього, у третьому сезоні серіалу “Озарк” також досліджується тема влади і корупції, коли Бірди починають вступати в політичні ігри, щоб захистити свій бізнес і зберегти свої життя. У цьому сезоні також розглядаються складні взаємини між членами сім’ї, а також їхні особисті проблеми, які починають впливати на їхню роботу і безпеку.

Загалом, третій сезон серіалу “Озарк” продовжує дивувати глядачів своїм захопливим сюжетом, напруженою атмосферою і високим рівнем драматизму. Серіал продовжує тримати глядачів у напрузі і змушує їх захоплено стежити за долею головних героїв. Третій сезон також високо оцінили критики і глядачі, які відзначили його як найбільш захопливий і драматичний сезон серіалу.

Все про серіал Озарк українською. Відгуки, рецензія, цікаві факти

4 сезон Озарк. Чим закінчився серіал Озарк?

Серіал “Озарк” завершився четвертим сезоном, який був розділений на дві частини і вийшов на Netflix у 2021-2022 роках.

У фіналі серіалу головні герої Марті Берд і його дружина Венді Берд продовжують свій бізнес в Озаркському регіоні, де вони стикаються з новими проблемами й небезпеками. Вони працюють із новим злочинним синдикатом, який контролює наркотичний ринок у регіоні, і намагаються встановити стосунки з новими партнерами.

Зрештою, Марті та Венді Берд вирішують розійтися, коли Венді скоює жахливий злочин і перестає бути людиною, якою була раніше. Марті ж вирішує покинути Озарк і виїжджає до Австралії разом зі своєю дочкою Карою.

Фінальна серія також показує, що Дарл – брат Венді, після тривалої боротьби з наркотиками, помер унаслідок передозування, а на місце Марті та Венді приходить нова сім’я, яка продовжує бізнес в Озаркському регіоні.

Таким чином, серіал закінчується доволі сумним і сумним кінцем, у якому головні герої залишають регіон, де вони провели багато часу і подолали безліч труднощів, але залишили там багато спогадів і досвіду.

Де подивитися українською Озарк

Офіційно українською мовою серіал Озарк доступний по підписці Нетфлікс.

Також, є авторське озвучення 1,2,3 сезонів від AdrianZP.

Все про серіал Озарк українською. Відгуки, рецензія, цікаві факти

Цікаві факти про серіал Озарк

Ось кілька цікавих фактів про серіал “Озарк”:

Назва серіалу “Озарк” відсилає до регіону Озарк у штатах Міссурі, де і відбуваються події серіалу.

Головні герої Мартін і Венді Бірд були спочатку задумані як герої-антигерої, тобто персонажі, які не завжди діють правильно і можуть бути морально спірними.

Джейсон Бейтман, який грає роль Мартіна Бірда і також є продюсером серіалу, режисирував перший і останній епізоди першого сезону, а також кілька епізодів наступних сезонів.

Лаура Лінні, яка грає роль Венді Бірд, спочатку була обрана для іншої ролі, але потім була перезалучена для ролі Венді.

Багато акторів у серіалі “Озарк” раніше працювали разом на інших проектах. Наприклад, Джейсон Бейтман і Джессіка Френсіс Д’ю разом знімалися у фільмі “Нічне життя” (2016), а Ліза Еміліян і Майкл Мошонов знімалися в німецькому фільмі “Зворотний відлік” (2007).

У серіалі використовується музика різних жанрів і епох, від класичної музики до хіп-хопу і року. Кожен епізод також починається з аудіофрагмента з новин, що стосується подій у серіалі.

Зйомки серіалу проходили в основному в штаті Джорджія, а не в Міссурі, де розташований регіон Озарк. Деякі сцени також були зняті в Канаді.

Серіал “Озарк” був номінований на багато премій, зокрема на премію “Еммі” і “Золотий глобус”. Джейсон Бейтман виграв премію “Еммі” за найкращу режисуру драматичного серіалу 2019 року.

Все про серіал Озарк українською. Відгуки, рецензія, цікаві факти

Відгуки до серіалу Озарк

“Озарк” – це один із найкращих серіалів на Netflix. Він затягує глядача з першої серії і не відпускає до фіналу. Акторська гра і сценарій на вищому рівні. (Ірина, 32 роки)

Серіал “Озарк” – це справжня знахідка для любителів трилерів і драм. Ідеально підібраний каст, цікавий сюжет і несподівані повороти – все це робить серіал захопливим і змушує дивитися “ще одну серію”. (Сергій, 40 років)

“Озарк” – це безперервна напружена ситуація і постійне духовне піднесення. Ідеально зняті сцени, лякаючі діалоги та приголомшлива характеристика персонажів – усе це створює атмосферу, яку не можна пропустити. (Катерина, 28 років)

Я б сказав, що “Озарк” – це важчий і глибший серіал, ніж багато інших драм. Він розповідає про справжніх людей, які стикаються з жорстокою реальністю, і не боїться говорити про проблеми, з якими ми можемо зіткнутися в нашому житті. (Олександр, 35 років)

“Озарк” – це справжній витвір мистецтва. Я вражений тим, які талановиті актори беруть участь у цьому проекті, і як уміло створена атмосфера серіалу. Немає жодних сумнівів у тому, що це один із найкращих серіалів на сьогоднішній день. (Марина, 27 років)

Чи варто дивитися серіал Озарк?

Серіал “Озарк” підійде тим, хто любить напружені драми з кримінальним сюжетом. Якщо ви цікавитеся темами, пов’язаними з організованою злочинністю, наркоторгівлею і корупцією, то цей серіал буде для вас цікавим.

Також варто зазначити, що серіал має високий рівень акторської майстерності та продуману сюжетну лінію. Кожен персонаж у серіалі має свою унікальну історію і свою роль у загальному сюжеті, що робить серіал захопливим і захопливим.

Однак, слід зазначити, що серіал містить насильство, нецензурну лексику і теми, які можуть бути неприйнятними для деяких глядачів. Якщо ви не любите сильні сцени насильства і жорстокості, то, можливо, цей серіал не для вас.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *