Все про серіал Баррі українською: 1-4 сезони. Відгуки, рейтинг, цікавинки

Все про серіал Баррі українською: 1-4 сезони. Відгуки, рейтинг, цікавинки

“Barry / Баррі” – це американський комедійно-драматичний телесеріал, який був створений Біллом Гейдером і Алексом Бергом для каналу HBO. Серіал розпочав свій показ 2018 року і отримав схвальні відгуки критиків за оригінальність і талановиті виступи акторського складу.

Про що серіал Баррі

Сюжет серіалу розповідає історію Баррі Беркмана (зіграний Біллом Гейдером) – колишнього морського піхотинця, який працює як найманий вбивця. Він отримує завдання на вбивство актора в Лос-Анджелесі, але в процесі своєї роботи Баррі знайомиться з театральною командою і починає проявляти інтерес до акторської майстерності.

Баррі вирішує змінити своє життя і стати актором, але його минуле наздоганяє його, і він змушений продовжувати свою роботу найманого вбивці, що призводить до несподіваних і небезпечних наслідків.

Серіал “Баррі” є сумішшю комедії та драми, в якій герою доводиться балансувати між двома світами – театральним і кримінальним. Серіал відомий своїм нестандартним підходом до теми вбивства і прекрасними акторськими виступами.

Все про серіал Баррі українською: 1-4 сезони. Відгуки, рейтинг, цікавинки

Рейтинг серіалу Баррі

Серіал “Баррі” має високий рейтинг серед критиків та глядачів. На сайті IMDb – 8,3 з 10 на основі понад 75 тисяч голосів.

Крім того, серіал був високо оцінений критиками: перший сезон отримав 99% на Rotten Tomatoes, другий сезон – 100%, а третій сезон – 96%.

Все про серіал Баррі українською: 1-4 сезони. Відгуки, рейтинг, цікавинки

Актори

Серіал “Баррі” має дуже сильний акторський склад, що включає в себе талановитих акторів, які вміло грають свої ролі. Ось основний акторський склад серіалу “Баррі“:

Білл Гейдер у ролі Баррі Берковіца
Стівен Рут у ролі Монро Фукса
Сара Голдберг у ролі Саллі Рід
Ентоні Карран у ролі Нохана Хана
Генрі Вінклер у ролі Джин Кузано
Паула Ньютон у ролі Дарсії

Крім того, в серіалі “Баррі” також були помічені й інші відомі актори в гостьових ролях, як-от Раян Медден, Даррел Брітт-Гібсон, Марк Іванір, Гленн Флешлер, Ендрю Браунінг, Кірен Гантер та ін.

Сюжет 1 сезон Баррі

Перший сезон серіалу “Баррі” розповідає історію Баррі Берковіца (зіграний Біллом Гейдером), колишнього морського піхотинця, який тепер працює найманим вбивцею. Він отримує завдання від боса, вирушити до Лос-Анджелеса і вбити Ліліан, коханку одного гангстера, яка зраджує йому з іншим чоловіком.

Баррі прибуває в Лос-Анджелес і влаштовується на роботу в театрі, де знайомиться з актором на ім’я Генрі (зіграний Генрі Вінклером), який стає його наставником в акторському мистецтві. Баррі починає займатися акторською грою, відвідувати заняття і проходити відбір на роль у виставі.

Після того, як Баррі випадково знайомиться з Ліліан, він починає відчувати сильні почуття до неї і вирішує не виконувати своє завдання. Однак, його замовники дізнаються про його зміну планів і починають шукати інших найманих убивць, щоб виконати завдання.

Перший сезон серіалу “Баррі” охоплює теми сім’ї, вірності, зради, дружби та акторської гри. Він отримав високі оцінки за своє змішання комедії та драми, за якісну гру акторів і за оригінальний сюжет.

Все про серіал Баррі українською: 1-4 сезони. Відгуки, рейтинг, цікавинки

Сюжет 2 сезону

2 сезон серіалу “Баррі” продовжує історію головного героя Баррі Берковіца (зіграний Біллом Гейдером), колишнього найманого вбивці, який намагається почати нове життя як актор.

Сезон починається з того, що Баррі намагається забути своє минуле, проте його колишні компаньйони знаходять його і змушують продовжити роботу найманого вбивці. Водночас, Баррі продовжує займатися акторською майстерністю та виступає на сцені у виставі.

Однак, коли один із його друзів у театрі, актор на ім’я Ронні, випадково вбиває когось на репетиції, Баррі змушений допомогти йому сховатися від поліції.

Паралельно з цим, Баррі починає розвивати свої стосунки з Саллі Рід (зіграною Сарою Голдберг), колегою по театру, яка пише сценарій для свого власного фільму. Баррі вирішує допомогти їй у створенні фільму, і вони починають спільну роботу.

У другому сезоні серіалу “Баррі” обговорюються теми моралі, справедливості та насильства, а також теми, пов’язані з акторським мистецтвом і творчим процесом. У серіалі тривають складні стосунки головного героя зі своїми близькими та друзями, а також його внутрішні боротьби з минулим і сьогоденням.

3 сезон Баррі

https://www.youtube.com/watch?v=yx6AS0zzfGM
трейлер до 3 сезону Баррі

Коли вийде 4 сезон Баррі? Дата виходу

Довгоочікуваний 4 сезон Баррі нарешті з’явиться навесні цього року, а саме дата старту запланована на 16 квітня 2023. У 4 сезоні буде 8 серій, як і у попередніх трьох.

Трейлер до 4 сезону Баррі

https://www.youtube.com/watch?v=xW7Ld5iwRnQ

Чи буде продовжено Баррі на 5 сезон?

Офіційна інформація така, що 4 сезон серіалу Баррі буде останнім.

Де подивитися українською Баррі?

1 і 3 сезон Баррі українського озвучення немає, є тільки українські субтитри. Час вивчати англійську)

2 сезон був озвучений студією DniproFilm.

Скоріше за все, 4 сезон Баррі також залишиться без української озвучки.

Все про серіал Баррі українською: 1-4 сезони. Відгуки, рейтинг, цікавинки

Відгуки до серіалу Баррі

Серіал “Баррі” отримав позитивні відгуки від глядачів і критиків. Він був відзначений за оригінальний сюжет, цікавий акторський склад, чудову гру акторів, а також за поєднання елементів драми та комедії.

Критики відзначають, що серіал вдало поєднує в собі жанри і створює неповторну атмосферу, яка змушує глядачів співпереживати героям і стежити за розвитком сюжету. Особлива увага приділяється грі Білла Гейдера, який не тільки є головним героєм, а й є одним із творців серіалу.

Глядачі також високо оцінили серіал за його глибокі персонажі, які змушують замислитися над багатьма питаннями і темами, такими як мораль, справедливість, вірність і дружба. Серіал “Баррі” став одним із найбільш обговорюваних і улюблених серіалів останніх років і продовжує завойовувати нових глядачів.

Наведемо кілька реальних відгуків глядачів про серіал “Баррі”:

Серіал “Баррі” – це щось! Я не очікував, що комедія і драма можуть бути поєднані в такій прекрасній формі. Акторський склад просто приголомшливий, особливо Білл Гейдер. Я дуже рекомендую цей серіал усім, хто любить якісне кіно.”

“Серіал “Баррі” – це справжнє мистецтво! Він сповнений глибоких персонажів, які змушують задуматися про багато речей. Я був вражений грою Білла Гейдера, він просто чудовий. Рекомендую цей серіал усім, хто любить якісні драми.”

“Я не міг відірватися від серіалу “Баррі”! Це дивовижне поєднання драми і комедії, яке створює неповторну атмосферу. Акторський склад на висоті, особливо Білл Гейдер і Генрі Вінклер. Я рекомендую цей серіал усім, хто шукає щось нове і цікаве.”

“Серіал “Баррі” – це один із найкращих серіалів, які я коли-небудь дивився! Він сповнений глибоких персонажів і тем, які змушують задуматися про життя. Акторський склад просто приголомшливий, особливо Білл Гейдер і Сара Голдберг. Я з нетерпінням чекаю наступного сезону!”

Як видно з відгуків, серіал “Баррі” отримав багато позитивних відгуків від глядачів, які оцінили його за оригінальний сюжет, чудовий акторський склад і цікаве поєднання жанрів.

Все про серіал Баррі українською: 1-4 сезони. Відгуки, рейтинг, цікавинки

Цікавинки про серіал Баррі

Ось кілька цікавих фактів про серіал “Баррі”:

Творці серіалу, Алек Берг і Білл Гейдер, вперше зустрілися 2012 року на зйомках шоу “Saturday Night Live”, де вони працювали разом.

Назва серіалу “Баррі” походить від імені головного героя Баррі Беркмана, якого грає Білл Гейдер.

Серіал отримав безліч нагород і номінацій, включно з 3 преміями “Еммі” за найкращий акторський склад у комедійному серіалі, найкращий сценарій і найкращу звукову режисуру.

Для створення атмосфери Лос-Анджелеса в серіалі були використані справжні локації, такі як Sunset Boulevard і Los Angeles City College.

Актор Джон Гемм, який грає роль ватажка мафії, був запрошений на роль після того, як Білл Гейдер зустрів його на одній з вечірок і запропонував йому зіграти в серіалі.

Один із продюсерів серіалу – Генрі Вінклер – також грає роль акторського тренера Гене Кузано. За свою гру в серіалі він отримав премію “Еммі” в категорії найкращий актор другого плану в комедійному серіалі.

Кожен епізод серіалу починається з відсилання до класичного фільму або серіалу. Наприклад, перший епізод починається з відсиланням до фільму “Кривавий спорт” 1987 року.

Актор Антоніо Бандерас, який є продюсером серіалу, виступив як режисер в одному з епізодів другого сезону.

Другий сезон серіалу отримав оцінку 100 балів на сайті Rotten Tomatoes, що робить його одним із найвищих рейтингів в історії сайту.

Чи варто починати дивитися Баррі?

TVshows.com.ua рекомендував б, серіал “Баррі” до перегляду, якщо ви любите інтелектуальні драми з елементами комедії. Це якісний серіал, який вміло поєднує в собі різні жанри і створює неповторну атмосферу, що змушує замислитися про багато речей. Акторський склад також на висоті, і особливо хочу відзначити видатну гру Білла Гейдера.

Однак, варто враховувати, що серіал містить деякі насильницькі сцени та ненормативну лексику, тому його варто дивитися тільки дорослим глядачам.

Загалом, якщо ви шукаєте якісний серіал з оригінальним сюжетом і глибокими персонажами, який змусить вас посміятися і замислитися, то “Баррі” – чудовий вибір для вас.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *