Легенда про Vox Machina 3 сезон дата виходу серій, все про серіал

Легенда про Vox Machina 3 сезон дата виходу серій, все про серіал

Серіал для дорослих “Легенда про Vox Machina” повертається восени 2024 року. Дата виходу 3 сезону вже оголошено! Серіал завоював серця дорослих українців, адже гарна українська озвучка присутня до всіх сезонів, і до майбутнього також.. Докладно все про серіал далі у дописі.

Анімаційний серіал “Легенда про Vox Machina” (2022 — наші дні) є екранізацією першої ігрової кампанії веб-шоу Critical Role, де професійні актори озвучують персонажів у настільних рольових іграх.

Легенда про Vox Machina 3 сезон дата виходу серій, все про серіал

Серіал “Легенда про Vox Machina” розгортається у вигаданому фентезійному світі під назвою Екзандрія і розповідає про різноплемінну команду авантюристів під назвою Vox Machina.

Починаючи як група наємників, які цікавляться лише випивкою та легким заробітком, вони втягуються у нову роботу, що виявляється набагато складнішою, ніж вони очікували. Від цього залежить безпека цілого королівства. Підвищуючи ставки, команда розуміє, що тільки вони можуть зупинити загрозу.

Дивитися 3 сезон Легенда про Vox Machina – перше відео

У третьому сезоні “Легенди про Vox Machina” на карту поставлено все. Шлях руйнування Хромового Конклаву розповсюджується, немов лісова пожежа, поки Попелястий Король полює на Vox Machina.

Наші герої повинні піднятися над внутрішніми і зовнішніми демонами, щоб спробувати врятувати своїх близьких, Тал’Дорей і всю Екзандрію.

Легенда про Vox Machina / Легенда про Голос Машини / Vox Machina. Легенда

Дата виходу 3 сезон Легенда про Vox Machina

Прем’єра третього сезону “Легенди про Vox Machina” відбудеться 3 жовтня.

Нижче можна подивитися детальний графік коли буде нова серія третього сезону. Як і попередніх двох у 3 сезоні буде 12 серій.

Графік виходу серій 3 сезону Vox Machina. Легенда

СеріяДата виходу
1 серія3 жовтня
2 серія3 жовтня
3 серія3 жовтня
4 серія10 жовтня
5 серія10 жовтня
6 серія10 жовтня
7 серія17 жовтня
8 серія17 жовтня
9 серія17 жовтня
10 серія24 жовтня
11 серія24 жовтня
12 серія24 жовтня

Цікаві факти про серіал Легенда про Голос Машини

Легенда про Vox Machina 3 сезон дата виходу серій, все про серіал

Ось декілька цікавих фактів про серіал “The Legend of Vox Machina”:

  1. Походження: Серіал базується на популярній веб-серії “Critical Role”, де актори грають у настільні рольові ігри Dungeons & Dragons. Сама веб-серія “Critical Role” набула великої популярності завдяки своїм епічним історіям і живим геймплеєм.
  2. Анімаційна адаптація: “The Legend of Vox Machina” стала першою анімаційною адаптацією веб-серії “Critical Role”. Вона отримала підтримку фанатів та критиків за високу якість анімації та вірність оригінальному матеріалу.
  3. Розмір проекту: Всі сезони складаються з 12 епізодів і включають багато екшну, гумору і драматичних поворотів, що відзначається своєю глибокою сюжетною лінією та розвитком персонажів.
  4. Голосовий акторський склад: У серіалі брали участь члени оригінальної групи “Critical Role”, які озвучують свої власні персонажі. Це додало автентичності і відчуття спільноти фанатів.
  5. Висока оцінка критиків: Серіал отримав високі оцінки від критиків за його сюжетну складність, анімацію і акторську гру, що підкреслюється через унікальність кожного персонажа та їхніх історій.

Ці факти підкреслюють успіх і популярність серіалу “The Legend of Vox Machina”, який став одним із найбільш очікуваних анімаційних проектів останніх років для фанатів настільних рольових ігор та історій фентезі.

Де дивитися 3 сезон Vox Machina українською?

Легенда про Vox Machina 3 сезон дата виходу серій, все про серіал

До серіалу є українська озвучка від інтернет студії HDrezka Studio (DniproFilm). Або можна дивитися на Амазон Прайм в оригіналі.

Всі сезони “Легенди про Vox Machina”, включно з третім, доступні для перегляду українською мовою на сайті студії HDrezka Studio (DniproFilm).

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *