Турист 2 сезон: стала відома дата виходу

Турист 2 сезон: стала відома дата виходу

Після успішного першого сезону, серіал “Турист” на платформі HBOmax готується до виходу другого сезону, який вийде 1 січня 2024 року з шістьма серіями. Цей сезон стане фінальним для серіалу, а прихильники зможуть насолодитися останніми подорожами загадкового головного героя. Українські глядачі також матимуть можливість переглянути його в озвучці від HDrezka Studio.

“Турист” (The Tourist) – це заплутаний пригодницький трилер, який покликаний розкрити таємницю загадкової втрати пам’яті та спроби головного героя відновити своє минуле.

Сюжет переплітається з історією ірландського туриста, який прокидається в австралійській лікарні із повною втратою спогадів про своє минуле. Йому доводиться розпочати складну подорож у пошуках своєї втраченої ідентичності. Головний герой намагається згадати, хто він і які обставини привели його до потрапляння в лікарню. Через кілька підказок, які знаходить на шляху, він намагається покроково відновити події, що передували його нинішньому становищу.

Проте, незабаром стає зрозумілим, що за головним героєм стежить поліція. Події набувають несподіваного оберту, коли його минуле починає наздоганяти саме його – загадкового ірландського туриста.

Турист 2 сезон: стала відома дата виходу

В другому сезоні “Туриста” глядачі можуть очікувати ще більше напруження, несподіваних поворотів і моментів, які допоможуть розгадати загадку із заплутаної нитки подій. Серіал обіцяє вразити своїх шанувальників завершальними епізодами, які відкриють всі секрети та завершать історію загадкового туриста.

Новий сезон “Туриста” обіцяє бути фіналом серіалу, який залишить своїх глядачів у захваті від кожного епізоду та розкриття всіх таємниць головного героя.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *