Сиквел "Дім з привидами", або "Маєток з привидами" 2023: трейлер, коли вийде, що відомо?

Сиквел “Дім з привидами”, або “Маєток з привидами” 2023: трейлер, коли вийде, що відомо?

Маєток з привидами” – це захопливий сиквел однойменної комедії 2003 року. Фільм 2003 року під назвою “Дім з привидами / Будинок з приколами / The Haunted Mansion” з Едді Мерфі у головній ролі, вийшов на Новому каналі в українській озвучці.

Новий фільм “Маєток з привидами” 2023 року вийде в український прокат у кінотеатрах.

Офіційний слоган фільму:

Home is where the haunt is. (Дім там, де є привид)

Фільм пропонує комічні ситуації, щедру частку гумору і трохи пригод. Геббі та її незвичайні союзники стикаються з численними привидами, розв’язуючи загадки і розкриваючи таємниці минулого, щоб знайти шлях до звільнення і прийняти своє нове місце в цьому загадковому будинку

Про що фільм Маєток з привидами?

Самотня мати на ім’я Геббі вирішує змінити своє життя і переїжджає зі своїм 9-річним сином до нового особняка. Дивно, що цей просторий будинок виявляється доступним за сумнівно низькою ціною. Але незабаром Геббі та її син усвідомлюють, що вони не самі в цьому будинку – він населений примарами!

Привиди ставлять сім’ю в незручне становище, призводячи до смішних і заплутаних ситуацій. Однак, з кожним проявом привидів, стає дедалі ясніше, що їм потрібна допомога, щоб перейти на той світ. Геббі вирішує звернутися по допомогу до незвичайної команди експертів: священика, історика і вченого, щоб знайти спосіб позбутися душ, які застрягли в їхньому новому будинку.

Маєток з привидами – українською трейлер

Дата виходу в Український прокат

Подивитися у кіно можна буде з 27 липня 2023 року.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *