СидОренки-СидорЕнки 3 сезон дата виходу, огляд на новий сезон
Фото: 1+1

СидОренки-СидорЕнки 3 сезон дата виходу, огляд на новий сезон

Українська телевізійна аудиторія отримала свіжий подих від нового комедійного телесеріалу “СидОренки-СидорЕнки”, який вражає оригінальним сюжетом та веселими персонажами. Режисером-постановником цього шоу став Фелікс Герчиков, а оператор-постановник – Олексій Назарук.

“СидОренки-СидорЕнки” є адаптацією відомого російського серіалу “Іванови-Іванови” від групи компаній “Yellow Black and White”.

Сюжет

дата виходу 3 сезону СидОренки-СидорЕнки

Сюжет телесеріалу витягує глядача в світ рокового курйозу, де дві сім’ї з різних соціальних класів випадково дізнаються, що 16 років тому їхні новонароджені діти були поміняні через однакову фамілію. Одне прізвище – дві різні сім’ї. Чи зможуть герої знову знайти спільну мову та помиритися?

Дві різні сім’ї зіткнуться з найбільшою пригодою свого життя, дізнавшись про цю неймовірну помилку своїх батьків. Тепер їм доведеться звикати до нового життя в іншій сім’ї, зростати в різному соціальному середовищі та шукати відповіді на питання, яке стоїть перед кожним – яка сім’я краща, і що приховується за такою, на перший погляд, банальною фамілією?

“СидОренки-СидорЕнки” – це не лише комедійний серіал, але й відмінна можливість розважитися та задуматися над сімейними цінностями та важливістю взаєморозуміння. Цей шоу став новим диханням в українському телебаченні, привертаючи увагу глядачів своїм оригінальним підходом до сюжету.

Коли вийде 3 сезон Сидоренки – Сидоренки

СидОренки-СидорЕнки 3 сезон дата виходу, огляд на новий сезон

Останній анонс 3 сезону був зроблений каналом 1+1 у січні 2022 року, напередодні російського вторгнення в Україні. Його планували показати навесні 2022 року.

Після вторгнення, 3 сезон під назвою “Ферма розбрату” так і не вийшов в Україні. Всі очікують на прем’єру 3 сезону, але схоже війна внесла свої корективи.

3 сезон вийшов 4 березня 2024 року. Нижче можна подивитися огляд на третій сезон.

Скільки всього серій у серіалі Сидоренки – Сидоренки?

Всього вийшло два сезон. Кожен сезон по 40 серій. Загалом 80 серій.

Показ третього сезон триває.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *