Що подивитись про Чорнобиль?

Що подивитись про Чорнобиль?

До вашої уваги збірка актуальних фільмів і серіалів про чорнобильську катастрофу американського виробництва.

ТОП 1 – Чорнобиль 2019 від HBO, Sky Television

“Chernobyl” – це історична драма, створена і написана Крейгом Мазіном. Серіал був вироблений HBO і випущений 6 травня 2019 року.

Що подивитись про Чорнобиль?

Серіал заснований на подіях найбільшої в історії ядерної аварії, що сталася 1986 року на Чорнобильській АЕС в Україні. Сюжет розповідає про катастрофу, її причини, наслідки та зусилля рятувальників і науковців, які борються з радіаційною загрозою.

У серіалі акцент зроблено на реалістичне і детальне зображення того, що відбувається, що робить його досить приголомшливим і тривожним. У серіалі відображаються героїчні зусилля багатьох людей, які працювали на станції, а також вони були представлені як герої, які борються з надзвичайними умовами для порятунку інших людей.

Серіал був визнаний критиками і глядачами одним із найкращих творів, створених HBO за останні роки. “Чорнобиль” також отримав безліч нагород, включно з преміями “Еммі” за найкращий міні-серіал, найкращий сценарій і найкращу режисуру.

Трейлер українською Чорнобиль 2019

Міні-серіал складається з 5 серій. Подивитися можна українською в озвучці: НеЗупиняйПродакшн, DniproFilm, та в професійному дубляжі1+1. Рейтинг серіалу за версією кінопорталу imdb.com майже 10 із 10

ТОП 2. Чорнобиль: Втрачені плівки 2022 від HBO Max

Chernobyl: The Lost Tapes – документальний фільм про Чорнобильську катастрофу, створений на основі нещодавно виявлених унікальних архівних відеоматеріалів, а також інтерв’ю з людьми, які брали участь у ліквідації аварії.

Що подивитись про Чорнобиль?

Чорнобиль: Втрачені плівки” – це історія глобальної катастрофи, яка зачепила весь світ, і її впливу на історію країни та кожної окремої людини, яка зіткнулася з непередбачуваними наслідками.

Трейлер Чорнобиль: Втрачені плівки 2022

Документальна стрічка 2022 року від HBO Max є в перекладі на толоці українською мовою. Рейтинг фільму за версією кінопорталу imdb.com майже 8 із 10

ТОП 3. Всередині великої чорнобильської гробниці 2016 від BBC

Що подивитись про Чорнобиль?

Документальний фільм “Всередині великої чорнобильської гробниці” супроводжує побудову безпрецедентної 36-тисячотонної сталевої споруди, що має накрити рештки атомної електростанції, зруйнованої у 1986-му році в Чорнобильській катастрофі. Фільм показує міжнародну команду інженерів у їхньому змаганні збудувати нову споруду до того, як первинний бетонний саркофаг – наспіх збудована споруда, що накриває реактор – обвалиться. Тимчасовий саркофаг, збудований лише на 30 років, зараз руйнується, наражаючи світ на ризик ще одного викиду радіоактивного пилу. Рівень радіації унеможливлює побудову нового укриття безпосередньо над старим реактором, тому інженери зводять нову мегаспоруду – вищу за Біг-Бен та втричі важчу за Ейфелеву вежу – осторонь і потім матимуть задачу пересунути найбільший у світі рухомий наземний об’єкт на нове місце над старим реактором.

Дивитися онлайн Всередині великої чорнобильської гробниці 2016

Подивитися можна з українськими субтитрами в автоматичному перегляді на Youtube.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *