Серіал за книгою Безневинний сон: перші кадри, актори

Серіал за книгою Безневинний сон: перші кадри, актори

Міні-серіал “The Boy That Never Was / “Хлопчик, якого не було”” запрошує глядачів у захопливу подорож крізь загадкові події та приголомшливі повороти долі.

Заснований на однойменній книзі Карен Перрі, в країнах СНД виходила під назвою “Безневинний сон”, цей серіал за участю знаменитого актора Коліна Моргана пробуджує інтерес до загадок історії та людської долі.

Серіал за книгою Безневинний сон: перші кадри, актори

Історія починається з моменту, який перевертає життя щасливої сім’ї Гаррі та Робін. Підземний поштовх у Танжері призводить до зникнення їхнього маленького сина Діллона, залишаючи батьків у розпачі та болю.

П’ять довгих років минають, і, здавалося б, Гаррі та Робін починають миритися з втратою, чекаючи на поповнення в сімействі. Але раптова зустріч у Дубліні змушує Гаррі знову повірити в диво: він бачить хлопчика, який дивовижно схожий на їхнього зниклого сина. Питання про минуле спливають, а таємниці починають розкриватися.

Серіал досліджує не тільки загадкове зникнення Діллона, а й внутрішні боротьби, сумніви та надії батьків. Кожен епізод відкриває нові грані історії, приносячи глядачам все більше хвилювання і непередбачуваних поворотів. Всього очікується 4 епізоди.

Участь актора Коліна Моргана надає серіалу додаткового шарму та інтриги, підкреслюючи складність переживань та емоцій головного героя. Його майстерне виконання ролі привертає увагу глядачів і додає нові відтінки в характер Гаррі.

Напружена атмосфера, загадкові сюжетні лінії та визначні акторські виступи роблять “The Boy That Never Was / “Хлопчик, якого не було”” серіалом, що змушує замислитися над природою людської долі та вічною таємницею часу.

Дату релізу поки що не оголошено, але вже зараз глядачі очікують із нетерпінням зустрічі з цим дивовижним історичним трилером.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *