Серіал "Тур де Франс: У серці пелотону", вийде українською влітку 2023

Серіал “Тур де Франс: У серці пелотону”, вийде українською влітку 2023

Серіал “Тур де Франс: У серці пелотону” від Netflix “Tour de France Unchained” вийде на екрани 8 червня, згідно з першим офіційним трейлером, опублікованим на YouTube-каналі українською, серіал можна буде подивитися на рідній мові.

Вперше серіал був представлений у березні 2022 року, коли Netflix оголосив про партнерство з A.S.O., організатором Тур де Франс, для створення документального серіалу, заснованого на гонці 2022 року.

Серіал "Тур де Франс: У серці пелотону", вийде українською влітку 2023

Серіал виробляється компанією Quadbox, спільним підприємством Quad та Box to Box Films, продюсером спортивних фільмів, що стоїть за неймовірно популярним серіалом “Гонки на виживання” про Формулу-1 на Netflix.

“Tour de France Unchained” задокументує випробування та негаразди восьми команд на перегонах 2022 року, включаючи Jumbo-Visma та остаточну перемогу Йонаса Вінгегорда.

Трейлер-тизер українською Тур де Франс: У серці пелотону

Серіал складатиметься з восьми 45-хвилинних епізодів.

Перший епізод “Tour de France Unchained” був показаний на CanneSeries, телевізійному фестивалі, пов’язаному з Каннським кінофестивалем, у квітні 2023 року.

RMC повідомляє, що перший епізод, показаний на фестивалі, був зосереджений в основному на Quick-Step Alpha Vinyl.

За словами RMC, епізод присвячений рішенням боса команди Патріка Лефевра, невибору Джуліана Алафіліппа та успіху Фабіо Якобсена в гонці після його небезпечної для життя аварії на “Турі Польщі” 2020 року.

Янн Ле Бурбуач, один із продюсерів, пояснив RMC, як вони “намагалися працювати на межі документального та кінематографічного”, шукаючи героїв перегонів.

Серіал "Тур де Франс: У серці пелотону", вийде українською влітку 2023

“У випадку з Фабіо ми намагалися показати, що два роки тому він ледь не помер, а через два роки він бере участь у своєму першому Тур де Франс і виграє етап”, – пояснив Ле Бурбуач.

Окрім серії, присвяченій переможцю Jumbo-Visma Йонасу Вінгегарду, RMC також повідомляє, що епізод буде присвячений Groupama-FDJ та Тібо Піно.

Тизер-трейлер був показаний під час виступу співзасновника стрімінгового сервісу Грега Пітера на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні 28 лютого. У тизер-трейлері з’явився Тібо Піно, який заявив, що “коли ти француз і працюєш у французькій команді, на тебе чекає величезний тиск [на “Тур де Франс”]”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *