Серіал Сирена українською. Рецензія, відгуки, цікаві факти

Серіал Сирена українською. Рецензія, відгуки, цікаві факти

“Сирена / Siren” – це американський телевізійний серіал, який був випущений на каналі Freeform у 2018 році.

Серіал розповідає історію Рін, загадкової жінки-сирени, яка з’являється в невеликому прибережному містечку Брістоль-Коув. З її появою починають відбуватися дивні події, і місцеві жителі починають підозрювати, що в місті з’явилося щось надприродне.

Головними героями серіалу є Бен, науковець, який займається дослідженням морських мешканців, і його подруга Медді. Вони намагаються розгадати таємницю появи Рін і зрозуміти її справжні наміри.

У серіалі “Сирена” акцент робиться на теми екології та захисту довкілля, а також на взаємовідносинах між людьми і морськими мешканцями.

серіал Сирена

Рецензія до серіалу “Сирена”

Серіал “Сирена” – це захоплива історія про морську істоту-бузку, яка з’являється у місті та вступає у несподівані взаємовідносини з місцевими жителями.

Головні герої серіалу – Бен, Медді та Рін – цікаві та добре опрацьовані персонажі, кожен зі своїми сильними та слабкими сторонами. Хочеться відзначити високий рівень гри акторів, які відмінно передали емоції та настрої своїх персонажів.

Сюжет серіалу наповнений несподіваними поворотами, драматичними подіями і таємницями, які змушують глядача завжди залишатися на краю свого крісла. Також серіал торкається важливих екологічних проблем і проблем взаємовідносин між людьми та морськими мешканцями.

Незважаючи на те, що серіал може здатися надто повільним на початку, він із кожною серією стає дедалі захопливішим та інтригуючим.

Загалом, серіал “Сирена” – це цікава, гарно знята і добре зіграна історія, яка затягує глядача у свій загадковий світ. Якщо ви любите фентезі та драматичні серіали, то “Сирена” може стати чудовим вибором для перегляду.

серіал Сирена

Рейтинг серіалу “Сирена”

Серіал “Сирена” мав досить високий рейтинг на популярних сайтах, присвячених телевізійним шоу.

Наприклад, на сайті Rotten Tomatoes серіал має рейтинг 89% на основі відгуків критиків та 83% на основі відгуків глядачів.

На сайті IMDB серіал також має високий рейтинг 7,0/10 на основі більш ніж 26 тисяч відгуків.

Крім того, серіал мав досить велику аудиторію глядачів на каналі Freeform у США та був популярний за кордоном.

серіал Сирена

Про що 1 сезон “Сирена”?

Перший сезон серіалу “Сирена” розповідає історію про таємниче морське створіння на ім’я Рін, яке з’являється в місті Брістол-Коув. Головні герої – біолог Бен Пауелл і його подруга Медді Бішоп, які працюють у місцевому океанаріумі, знаходять її на березі та починають вивчати цю незвичайну істоту.

Водночас у місті відбуваються дивні події, пов’язані зі зникненням людей у морі, і Бен та Медді вирішують використати знання, отримані від Рін, щоб розкрити таємницю цих зникнень.

Паралельно з цим, до міста приїжджає батько Медді, голова місцевої рибальської компанії, яка зацікавлена в тому, щоб використовувати морських мешканців для своїх цілей. Конфлікт між батьком і дочкою ускладнюється, коли Медді починає приховувати правду про свої дослідження Рін.

Під час своїх пригод з Рін, Бен і Медді дізнаються, що Рін не одна, а є частиною великої групи сирен, які перебувають у пошуках своєї загубленої сестри. Але коли сестра знаходиться і таємнича людина на ім’я Донна починає переслідувати Рін, всі залучені стають у небезпеку і їм доводиться боротися за своє життя.

Наприкінці першого сезону Бен і Медді розуміють, що Рін – це не просто тварина, але розумна істота, і вони вирішують допомогти їй та її сестрам повернутися в море. Однак, перед цим вони змушені протистояти небезпечному ворогу, який загрожує всім морським мешканцям і жителям міста.

серіал Сирена

Про що 2 сезон серіалу “Сирена”?

Другий сезон серіалу “Сирена” починається після того, як Рін та її сестри повернулися в океан, а Бен, Медді та їхні друзі продовжують свої повсякденні справи в місті Брістол-Коув. Однак, незабаром вони розуміють, що Рін повернулася в місто і потребує їхньої допомоги.

У цьому сезоні з’являється новий герой – капітан Раян Болт, який прибуває в Брістол-Коув у пошуках Рін та інших сирен. Він переконаний, що вони становлять загрозу для людей і має намір знищити їх за будь-яку ціну.

Тим часом Медді та Бен намагаються з’ясувати, чому Рін повернулася в місто, і виявляють, що в неї є сильний пов’язаний із людиною інстинкт, який змушує її повертатися до Бена. Вони також дізнаються, що у Рін виникли проблеми зі здоров’ям і вона потребує лікування.

Паралельно з цим, капітан Болт знаходить підтримку у групи місцевих рибалок, які також вважають, що сирени становлять небезпеку для людей. Але коли Бен і Медді дізнаються, що капітан Болт планує знищити всі сирени, вони вирішують захистити Рін та її сестер.

Другий сезон також розповідає історію про нову сирену, на ім’я Мімі, яка володіє унікальними здібностями і привертає увагу як людей, так і інших сирен. Бен, Медді та Рін намагаються допомогти їй, але виявляється, що її сили можуть стати загрозою для всіх.

Наприкінці другого сезону, Бен, Медді та Рін борються проти капітана Болта і його команди, щоб захистити сирен і людей. Капітан Болт гине, але Мімі, яка не змогла контролювати свої здібності, гине, намагаючись врятувати Бена. Наприкінці сезону, Бен і Медді виявляють, що у них є спільне майбутнє і вони починають новий етап своїх стосунків.

серіал Сирена

Про що 3 сезон серіалу “Сирена” ?

У третьому сезоні серіалу “Сирена” події відбуваються через кілька місяців після смерті Мімі та битви з капітаном Болтом. Бен і Медді продовжують жити в Брістол-Коув, намагаючись впоратися з втратою Мімі і шукати спосіб зберегти мир між людьми і сиренами.

У цьому сезоні з’являється новий герой – Тіа, жінка-сирена, яка стверджує, що прийшла з віддаленого племені сирен, які живуть глибоко в океані. Вона звертається до Рін та її сестер із проханням повернутися додому, щоб допомогти своєму народові, який зіткнувся із загрозою.

Тим часом, Бен і Медді продовжують своє розслідування і знаходять нові інсайди, які можуть допомогти зберегти мир між людьми і сиренами. Вони також намагаються допомогти Рін та її сестрам, які мають вирішити, чи слід їм повернутися додому, чи залишитися в Брістол-Коув.

Паралельно з цим, Тіа та її союзники починають діяти проти місцевих людей і сирен, щоб досягти своїх цілей. Вони переконують групу місцевих рибалок приєднатися до них і кинути виклик Бену і його команді.

У третьому сезоні також розповідається історія про нову сирену, Райлі, яка живе в Брістол-Коув і має унікальні здібності. Вона закохується в Леві, друга Ріна, але їхні стосунки стають під загрозу, коли Тіа і її союзники дізнаються про Райлі і починають використовувати її сили для своїх цілей.

Наприкінці третього сезону, Рін та її сестри вирішують повернутися додому, щоб допомогти своєму народу. Бен, Медді та їхня команда кидають виклик Тії та її союзникам, щоб захистити Брістол-Коув від нової загрози. Однак, їхня перемога приходить із великою жертвою, і вони розуміють, що мир між людьми та сиренами завжди буде на межі небезпеки…

Трейлер

Де подивитися серіал “Сирена” українською?

1 і 2 сезони український канал “Новий канал” транслював на телебаченні.

Також, 2 сезон є в українському озвученні від студії DniproFilm.

3 сезон українською мовою немає.

Знайти можна на толоці, або онлайн.

серіал Сирена

Відгуки

Відгуки на серіал “Сирена” здебільшого позитивні. Глядачі відзначають цікавий сюжет, хорошу гру акторів, красиві пейзажі та візуальні ефекти.

Багато хто відзначає, що серіал приділяє велику увагу стосункам між людьми і сиренами, а також досліджує складнощі, з якими вони стикаються, живучи поруч один з одним. Крім того, глядачі відзначають цікавий підхід до міфології сирен, який відрізняється від стереотипних уявлень.

Деякі глядачі відзначають, що серіал має повільний розвиток сюжету та надмірно багато непотрібних персонажів. Також є відгуки, що серіал може бути занадто насиченим для деяких глядачів, які шукають щось більш легке для перегляду.

Загалом, “Сирена” є цікавим та оригінальним серіалом, який захоплює глядачів у світ сирен і дає нове тлумачення цій міфологічній істоті.

серіал Сирена

Цікаві факти про серіал “Сирена”

Одним із цікавих фактів про серіал “Сирена” є те, що для створення костюмів сирен були задіяні досвідчені світлооператори, які використовували спеціальні світлові ефекти, щоб передати зовнішній вигляд сирен.

Кастинг на роль головної героїні, сирени Рін, був дуже довгим і ретельним. Нарешті, роль отримала актриса Алекс Роу, яка пройшла понад 300 прослуховувань.

Для створення атмосфери морського міста серіал був знятий у канадському місті Ванкувер. Багато з будівель і вулиць, які можна побачити в серіалі, є справжніми і були переобладнані під потреби зйомок.

У серіалі “Сирена” є кілька антропоморфних персонажів, наприклад, чоловік-риба і жінка-ящірка. Вони створені за допомогою комбінації костюмів і комп’ютерної графіки.

Одним із курйозних фактів є те, що в серіалі головна героїня, сирена Рін, не може говорити, але в реальному житті акторка Алекс Роу є вельми балакучою та товариською.

Творці серіалу планували використовувати для зйомок справжніх морських тварин, але в кінцевому підсумку вирішили не ризикувати і використовували спеціальні аніматронні ляльки і комп’ютерну графіку для створення водних сцен.

Серіал “Сирена” отримав кілька нагород і номінацій, зокрема номінацію на премію Saturn Award за найкращий телесеріал наукової фантастики/фентезі.

серіал Сирена

Чи варто дивитися серіал “Сирена”?

Серіал Сирена 2018 може сподобатися любителям фентезі, пригод і драми. Він розповідає історію про життя сирен, міфічних істот, які живуть в океані, та їхню взаємодію з людьми.

Цей серіал може зацікавити тих, хто любить історії про морських чудовиськ, водних створінь і міфічних істот. Також, він може привернути увагу людей, які цікавляться екологією та збереженням природи.

Загалом, серіал Сирена 2018 може зацікавити широку аудиторію, зокрема тих, хто полюбляє фентезі та пригоди.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *