Серіал Спокуса від телеканалу Інтер

Серіал Спокуса від телеканалу Інтер

Український серіал “Спокуса“, оригінальна назва “Искушение”, який транслювався в Україні і РФ. Оригінальна мова серіалу – російська. Це мелодрама для жінок, яка торкається тем: кохання, заздрощі, любовних стосунків та сімейних відносин. У серіалі грає українська акторка Ольга Сумська та Міла Сивацька.

Серіал Спокуса від телеканалу Інтер

Про що серіал?

Серіал розповідає історію Жені Ханжонкова, яскравого та успішного помічника впливового бізнесмена Кумачова, який має жагу до помсти. Одного разу Женя зустрічає свою колишню любов Інну, яка змушена працювати багато через свою маленьку дитину. Але в Інни є безліч заздрісників, зокрема дочка олігарха Камілла, яка закохана в Женю. У цьому любовному трикутнику кожному є, що приховувати.

Серіал Спокуса від телеканалу Інтер

Головний герой, Женя Ханжонков, грає Антон Макарський. Він стає свідком вбивства своєї матері, і ця подія залишає на ньому непоправний слід. Женя вирішує помститися за свою матір, і його жага помсти ніколи не вщухає. Він працює у впливового бізнесмена Кумачова і використовує свою позицію, щоб дістатися до своїх цілей.

Одного разу Женя зустрічає свою колишню любов Інну, яка змушена багато працювати, щоб забезпечити свою маленьку дитину. Інна не знає, що Женя працює у Кумачова, і вона дізнається про це тільки через якийсь час. У цей момент у їхньому житті починається новий поворот.

Серіал Спокуса від телеканалу Інтер

Камілла, дочка олігарха, закохана в Женю і готова на все, щоб отримати його любов. Але вона не знає, що Женя закоханий в Інну, і цей любовний трикутник призводить до численних складнощів і конфліктів.

Серіал Спокуса від телеканалу Інтер

Актори

Іван Колесников, Дар’я Легейда, Ксенія Мішина, Ольга Сумська, Валерій Афанасьєв, Євген Воловенко, Олена Турбал, Ігор Рубашкін, Тамара Морозова, Міла Сивацька, Володимир Виноградов, Тамара Антропова, Олексій Череватенко, Ірина Калашникова

1 сезон

Перший сезон вийшов 24 квітня 2017 році, та має 24 епізоди. У РФ він вийшов 2018 році.

Українській телеканал Інтер

2 сезон

Серіал вважається українським, та транслювався у РФ. У другому сезоні вийшло 24 серій, як і в першому. Переглянути серіал можна безкоштовно в Україні на youtube каналі Інтер, нижче.

Українській телеканал Інтер

Серіал “Спокуса” вийшов 2017 році на телеканалі Інтер в Україні. Він став популярним завдяки своєму заплутаному сюжету і красивим кадрам. Глядачі оцінили високий рівень гри акторів, а також цікаві повороти сюжету. Якщо ви любите романтичні та драматичні серіали, то “Спокусу” варто подивитися.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *