Серіал "Рій" українською

Серіал “Рій” українською

У 2023 році українська студія BabaiKo озвучила серіал The Swarm 2023 українською мовою. Серіал “Рій” являє собою фантастичний трилер, де екологічна проблема захоплює світ, взаємозв’язок між людством і Землею стає на перше місце, аби вижити.

Про що серіал Рій?

Таємничі події відбуваються в океанах у всьому світі: кити знищують човни, краби нападають на пляжі, мідії паралізують контейнеровози. Смертельний патоген поширюється з узбережжя у питній воді. Дедалі більше людей у світі перебувають у смертельній небезпеці. У гарячкових пошуках причин загадкових явищ невелика група вчених з усього світу збирається разом і вирушає на небезпечну для життя місію. Сліди ведуть їх із дослідницьким кораблем у вічні льоди Північного Льодовитого океану.

Про що 1 сезон Рій?

У першому сезоні серіалу Рій заплановано 8 епізодів, який вийдуть у 2023 році українською від студії BabaiKo.

С першої серії нас знайомлять з чоловіком на ім’я Чарлі Вагнер. Він молодий морський біолог, якого призначають на віддалену заставу на Шетландських островах.

Під час дослідження Чарлі виявляє на поверхні води велику кількість метанового льоду, який зазвичай зустрічається лише на великих глибинах морського дна. І інші дивні випадки трапляються в різних регіонах світу.

У той час як рибалка в Перу гине непоміченим косяком риби, в Канаді, біля острова Ванкувер, горбаті і сірі кити довго йдуть назустріч. Коли косатку знаходять мертвою на пляжі після ймовірного нападу на рибальський човен.

Трейлер до серіалу Рій

З часом, стає все гірше, кити нападають на туристів у Канаді, а омари раптово стають смертельно небезпечними у Франції. Шведський вчений доктор Йохансон виявляє на морському дні агресивних крижаних черв’яків, які розмножуються з шаленою швидкістю.

Чи буде 2 сезон Рій?

Серіал "Рій" українською

Другого сезону “Рою” не буде. Це лімітований серіал, і наступного сезону не буде.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *