Серіал Повний розковбас: докладно про сиквел

Серіал Повний розковбас: докладно про сиквел

У 2016 році вийшов анімаційний мультфільм для дорослих “Повний розковбас” і ось, після восьми років, компанія Amazon вирішила зробити сиквел у вигляді серіалу. Що відомо про серіал “Повний розковбас”, та коли вийде, докладно у дописі.

Дата виходу серіалу Повний розковбас

11 липня стане днем, коли фанати анімаційної божевільної комедії для дорослих “Повний Розковбас” поринуть у нові пригоди своїх улюблених персонажів.

Amazon готується потішити публіку подією: випуском серіалу, що продовжить історію незграбних, але чарівних продуктових персонажів.

Події сиквела розгортаються після епічних пригод, показаних у фільмі 2016 року. Френк, Бренда, Баррі та Семмі опиняються в новій ситуації, де їм доведеться будувати своє власне продовольче товариство. І хоча звичайний супермаркет може здатися місцем для простих покупок, для цієї банди це поле нових і несподіваних можливостей.

Серіал Повний розковбас: докладно про сиквел

Концепція серіалу залишається вірною духу оригіналу: скандальної, іноді вульгарної, але завжди дотепної комедії, в якій їжа набуває власних характерів і бажань. Від початку до кінця глядачі та гравці потопатимуть у божевіллі, що притаманне цьому маленькому світу.

Головний герой, сосиска Френк, продовжує свою подорож самопізнання, коли усвідомлює, що відбувається з їжею після того, як її виносять із супермаркету. Його подорож за істиною приведе його до відділу господарських товарів, де кожен предмет домашнього вжитку може стати ключем до розкриття загадок його власного існування.

Однак за гострим гумором і шаленими пригодами “Повного Розковбаса” ховається і глибокий сенс. Ця анімаційна комедія ставить під сумнів наші уявлення про споживання та поводження з їжею, змушуючи замислитися над тим, що відбувається за лаштунками наших супермаркетів.

Amazon обіцяє глядачам і гравцям щось унікальне і захопливе, що точно стане новим кроком у розвитку цього неймовірного всесвіту.

Серіал “Повний Розковбас” обіцяють принести глядачам і геймерам не тільки веселе проведення часу, а й трохи філософії, загорнутої в яскраву упаковку комедії.

Де дивитися серіал Sausage Party: Foodtopia українською?

Sausage Party: Foodtopia в оригіналі вийде на Amazon Prime. Можливо українська озвучка вийде від інтернет студії. Оригінальний фільм можна передивитися в українському дубляжі в Уанеті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *