Серіал Містер Бейтс проти пошти: історія скандалу, який змінив британську поштову систему

Серіал Містер Бейтс проти пошти: історія скандалу, який змінив британську поштову систему

Новий чотирисерійний британський телевізійний драматичний міні-серіал “Містер Бейтс проти пошти” (Mr Bates vs The Post Office) призначений для трансляції на ITV. Ця драма створена Гвінет Г’юз, а в ролі режисера виступив Джеймс Стронг, відомий своєю роботою над рядом високооцінених телесеріалів. У головних ролях виступає акторський ансамбль, який очолює відомий Тобі Джонс.

Серіал “Містер Бейтс проти пошти” створений на основі реальних подій — скандалу, що обговорювався в британській поштовій системі.

Прем’єра запланована на 1 січня 2024 року, а ця історія обіцяє принести дивовижну драму та напруження, побудовані на фактах.

Серіал відображає одну з найбільших судових помилок в історії британського правосуддя, пов’язану з помилковими звинуваченнями сотень невинних листонош та працівників поштового відділення. Це стало наслідком несправної ІТ-системи, яка спричинила неправильну обвинувачення у крадіжках, шахрайстві та неправдивій звітності.

Сценарій серіалу обіцяє занурити глядачів у вихор емоцій та захопливих подій, розкриваючи поглиблене розуміння того, як системні помилки можуть суттєво змінити життя людей та структури великих корпорацій.

“Містер Бейтс проти пошти” стане подією на телевізійному екрані, змушуючи глядачів задуматися над мораллю та важливістю справедливості у сучасному світі.

Українське озвучення до серіалу зроблено від студії OZZ, подивитися українською можна в Уанеті або на сайті студії.

Другий сезон серіалу не планується, то що, серіал створений як міні-серіал.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Один коментар до “Серіал Містер Бейтс проти пошти: історія скандалу, який змінив британську поштову систему

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *