Серіал Екстраполяції 2023 Apple Originals вийшов українською

Серіал Екстраполяції 2023 Apple Originals вийшов українською

Extrapolations 2023 (укр. Екстраполяції ) виробництва Apple+ вже доступний українцям, українською мовою від студії HDrezka.

Серіал про містичні, часом несподівані історії про те, як майбутні зміни на нашій планеті вплинуть на любов, віру, роботу і сім’ю в особистому і людському масштабі.

Про що серіал Екстраполяції?

Це серіал-антологія, де кожна окрема історія присвячена зміні клімату та її впливу на життя людей – як на особистому, так і на глобальному рівні. Головні герої різних новел стикаються з вибором – чекати чи діяти, щоб запобігти кризі. Серед зірок, які грають головні ролі в різних історіях, можна назвати Меріл Стріп, Маріон Котійяр, Кіт Герінгтон і багатьох інших.

Серіал Екстраполяції 2023 Apple Originals вийшов українською

Актори

Акторський склад просто вражає, одні зірки. Очікуємо що і рейтинги не підведуть.

Даян Лейн, Маріон Котійяр, Кіт Герінґтон, Форест Вітакер, Едвард Нортон, Мюррей Бартлетт, Тара Саммерс, Сієнна Міллер, Гезер Ґрем, Джемма Чан, Джадд Герш, Девід Швіммер, Черрі Джонс, Меріл Стріп, Ейса Ґонсалес, Тобі Маґуайр, Дуглас Годж, Тахар Рахім, Меттью Різ, Пітер Рігерт

Трейлер

1 сезон Екстраполяції

Прем’єра 1 сезону відбулася 17 березня 2023 року. Перші три серіалі доступні онлайн в день прем’єри, наступні, кожного тижня – нова серія. Загалом у 1 сезоні буде 8 серій.

Нижче пропонуємо переглянути світлини з першого сезону.

2 сезон?

Дата виходу 2-го сезону “Екстраполяції”. Наразі нічого не відомо, але якщо серіал отримає ще один сезон у майбутньому, ви дізнаєтесь перші.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *