Капітан Лазерний Яструб: A Blood Dragon Remix, дата виходу, дивись українською трейлер

Капітан Лазерний Яструб: A Blood Dragon Remix, дата виходу, дивись українською трейлер

Нещодавно Ubisoft знову пожвавила інтерес до своєї популярної гри Far Cry Blood Dragon, анонсувавши анімаційний серіал під назвою “Капітан Лазерний Яструб: A Blood Dragon Remix“.

Цей проєкт був анонсований компанією кілька років тому, однак, як виявилося, він тільки нещодавно став набувати конкретних обрисів і навіть отримав дату релізу – 19 жовтня 2023 року та українську озвучку..

На заході Ubisoft Forward нам нарешті представили перший тизер цього амбітного проєкту.

Основна родзинка цього серіалу полягає в тому, що в ньому будуть переплетені персонажі з різних всесвітів Ubisoft.

У тизері ми можемо побачити знайомих героїв, таких як божевільні Rabbids і харизматичні асасини з Assassin’s Creed. Цей мікс персонажів обіцяє створити неповторну атмосферу і динаміку, залучаючи шанувальників різних ігрових серій.

Дивитися українською Капітан Лазерний Яструб – трейлер

Поки що деталі сюжету залишаються таємницею, і нам належить лише гадати, в якому напрямку розгорнеться сюжет “Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix”.

Однак навіть за коротким тизером стає зрозуміло, що на глядачів чекає щось по-справжньому захопливе і несподіване.

Атмосфера тизера оповита таємничістю і деякою шаленою енергетикою, яка, ймовірно, характеризуватиме весь серіал. Кожен кадр здається просоченим духом пригод, сюрреалізму та дивовижних відкриттів. Візуальний стиль анімації також підкреслює цей характер, створюючи враження, ніби глядач занурюється в строкатий і динамічний світ ігрового всесвіту.

Офіційно було оголошено, що прем’єра “Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix” відбудеться на стрімінговій платформі Netflix, що гарантує доступність для безлічі глядачів.

Осінь 2023 року обіцяє стати періодом, насиченим захопливими пригодами та новими, захопливими світами завдяки цьому унікальному й амбітному проєкту.

Дата виходу українською Капітан Лазерний Яструб. Blood Dragon: Ремікс 19 жовтня. У першому сезоні буде 6 серій.

Отже, шанувальники ігрової індустрії та анімаційних серіалів із нетерпінням чекають на реліз “Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix”.

Цей серіал обіцяє не тільки принести радість і захоплення своїй аудиторії, а й створити нові зв’язки між різними всесвітами Ubisoft, подарувавши глядачам незабутні емоції та враження.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *