Розширення галактичної саги: 2 сезон "Фундація" відкриває нові грані епічної історії. Дата виходу!

Розширення галактичної саги: 2 сезон “Фундація” відкриває нові грані епічної історії. Дата виходу!

Усі шанувальники наукової фантастики та літератури з нетерпінням чекали дату виходу 2 сезону та продовження серіалу “Фундація“, заснованого на популярній серії романів Айзека Азімова. І ось, хороші новини – другий сезон “Фундація” нарешті стартує 14 липня!

Глядачі знову поринуть у захопливий та інтригуючий світ, сповнений політичними інтригами, науковими загадками та філософськими дилемами. Давайте розглянемо, що чекає на нас у новому сезоні цього амбітного проєкту.

Сипопсис серіалу

Серіал “Фундація” розгортається на кількох планетах Всесвіту, населених людьми, і контролюється єдиною Галактичною імперією.

Головний герой – учений Гері Селдон, який спеціалізується на математичних методах психоісторії, що передбачають майбутні події. Гері Селдон робить приголомшливе відкриття: він пророкує швидкий крах імперії і настання епохи занепаду, тривалістю в тисячоліття. Щоб зберегти знання і технології людства, Гері вирішує вирушити в грандіозну подорож, щоб зібрати талановитих учених та інженерів, які зможуть створити “Фундація” – відокремлений світ, де будуть збережені знання і запобігти повному знищенню цивілізації.

Серіал “Фундація” є адаптацією знаменитої трилогії Айзека Азімова, до якої входять романи “Академія”, “Академія та Імперія” і “Друга Академія”.

Оригінальна сага Азімова вважається класикою наукової фантастики і сповнена глибоких філософських і наукових ідей. Серіал прагне передати багатство і складність оригінального матеріалу, привносячи в нього свіжий погляд і доповнюючи його новими елементами.

Фундація” обіцяє занурити глядачів у захопливий історичний фантастичний світ, сповнений політичних інтриг, наукових загадок і філософських дилем. Серіал відкриває унікальну можливість познайомитися з чудовою сагою Айзека Азімова, зануритися в глибину його думок і дослідити питання про природу людства, долю цивілізацій і силу знання.

Розширення галактичної саги: 2 сезон "Фундація" відкриває нові грані епічної історії. Дата виходу!

Що відомо про 2 сезон Фундація

Другий сезон “Фундація” продовжить дослідження грандіозної історії, розпочатої в першому сезоні. Серіал розповідає про майбутнє людства, де Галактична імперія стоїть на межі розвалу, а головний герой, Гейл Дорнек, намагається передбачити майбутнє, використовуючи математичну науку психоісторію. Він прагне врятувати галактику від повного хаосу і зберегти цивілізацію.

У другому сезоні “Фундація” на глядачів очікують нові загадки та виклики для Гейла Дорнека та його команди. Подорожуючи різними планетами та зустрічаючись із різноманітними культурами, герої шукатимуть ключі до порятунку галактики та спробують розкрити таємниці загадкових Підстав. Політичні інтриги, зради та епічні битви супроводжуватимуть головних героїв на їхньому небезпечному шляху.

Розширення галактичної саги: 2 сезон "Фундація" відкриває нові грані епічної історії. Дата виходу!

Адаптація твору Айзека Азімова:

Фундація” – це адаптація знаменитої серії романів Айзека Азімова, яка була спочатку опублікована в 1950-х роках. Серіал намагається передати складність і масштаб оригінального матеріалу, захоплюючи глядачів у майбутнє, яке сповнене політичних інтриг, соціальних питань і наукових концепцій. Команда творців серіалу прагне зберегти атмосферу і глибину оригінального твору, водночас надаючи йому свіжого погляду та адаптуючи його під формат телевізійного серіалу.

Повернення глядачів у захопливий світ “Фундація” обіцяє бути захопливим. Другий сезон представить нові персонажі, розширить відомі локації та прокладе додаткові стежки сюжету. Фанати оригінального твору Айзека Азімова, а також нові глядачі, чекатимуть на продовження захопливої історії, сповненої інтриг і несподіваних поворотів.

Розширення галактичної саги: 2 сезон "Фундація" відкриває нові грані епічної історії. Дата виходу!

Дата виходу 2 сезону “Фундація”

Старт другого сезону “Фундація14 липня приверне увагу шанувальників наукової фантастики і фанатів творів Айзека Азімова. Серіал пропонує захопливу епічну сагу про майбутнє людства, сповнену політичних інтриг, наукових загадок і моральних дилем. Другий сезон обіцяє продовжити дослідження унікального світу “Фундація” і задовольнити очікування глядачів, відкриваючи нові грані цієї захопливої історії. Будемо спостерігати, як ця адаптація літературного шедевра Айзека Азімова продовжить завойовувати серця глядачів своєю глибиною і захопливістю.

Очікується 10 епізодів у 2 сезоні “Фундації”.

Розширення галактичної саги: 2 сезон "Фундація" відкриває нові грані епічної історії. Дата виходу!

Де дивитися українською

Серіал має дві озвучки українською, від творчої груп Цікава ідея та HDrezka. Другий сезон також будемо дивитися українською.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *