Пророцтво (Квиток долі) чи буде 3 сезон? Що відомо наразі

Пророцтво (Квиток долі) чи буде 3 сезон? Що відомо наразі

Ось підійшов до закінчення другий сезон серіалу “Квиток долі”, або як його ще називають в Україні “Пророцтво”. Другий сезон закінчився на 10 серій і тепер Apple TV+ буде вирішувати, чи отримає серіал продовження на 3 сезон, або ні. У цьому дописі ми розглянемо варіанти коли може з’явитися 3 сезон та передумови для продовження.

Нагадаємо, серіал “Пророцтво” заснований на однойменному романі американського письменника М. О. Волша.

Він оповідає життя у невеликому містечку Дірфілд, де у супермаркеті з’являється таємнича машина, яка розповідає людям про їхній внутрішній потенціал і можливе життя, якби вони його реалізували.

Поступово жителі, навіть ті, хто ніколи не прагнув більшого, починають цікавитися машиною.

Ці “передбачення” змушують їх переглядати своє життя, змінювати роботу та розривати стосунки. Серед них і Дасті – успішний учитель, чоловік і батько, який, попри всі свої досягнення, не почувається щасливим і теж звертається до загадкового апарата.

Чи буде 3 сезон Пророцтва?

Влітку 2024 року Apple TV+ закрив серіал “Пророцтво” (“The Big Door Prize”) після двох сезонів, було опубліковано. Це рішення ухвалили, незважаючи на позитивні відгуки від деяких глядачів і критиків.

Перший сезон отримав 92 % схвалення на Rotten Tomatoes, а другий сезон поки що має ідеальний рейтинг 100%. Ці показники можуть змінитися з появою нових рецензій, але позитивні відгуки збільшують шанси на продовження серіалу.

Apple продовжила серіал на другий сезон через тиждень після прем’єри, і, з огляду на поточні позитивні відгуки, те ж саме може статися і з третім сезоном. Треба трішечки почекати.

Де можна подивитися всі сезони Пророцтва?

Характерна властивість всіх серіалів, полягає в тому, що їх можна передивлятися, відпочиваючи.

Серіал “Пророцтво” має гарну закадрову українську озвучку від HDrezka Studio (DniproFilm). Подивитися можна на сайті студії або знайти безкоштовно в Уанеті.

Третій сезон також обов’язково отримає українську адаптацію, можна не сумніватися.

Дивитися українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *