Позолочене століття продовжено на 3 сезон

Позолочене століття продовжено на 3 сезон

Тільки-но закінчився 2 сезон “Позолочене століття”, а вже відразу до глядачів поступають гарні новини про майбутній 3 сезон “The Gilded Age”. Нижче можна подивитися відео, як актори радію від звістки про третій сезон та дізнатися дату виходу.

Серіал “The Gilded Age” являє собою драматичну історичну аудіовізуальну роботу, створену Джуліаном Феллоузом, чиє ім’я стало широко відомим завдяки роботі над серіалом “Даунтон-Аббі”. Розгортаючи події наприкінці XIX століття в Нью-Йорку, цей проєкт фокусується на соціальних і культурних змінних, що відбувалися в період золотого століття.

Серіал зачіпає протиріччя, боротьбу за владу, амбіції та інтриги у вищому суспільстві того часу, підкреслюючи реалії і труднощі життя за часів бурхливого розвитку Америки.

Позолочене століття 3 сезон дата виходу

Прем’єра “The Gilded Age” відбулася на каналі HBO на початку 2022 року і швидко завоювала увагу глядачів завдяки акторській майстерності, прекрасним костюмам, автентичним декораціям і атмосфері того часу.

У грудні 2023 року після успішного і популярного другого сезону, HBO офіційно оголосили про продовження серіалу на третій сезон.

Враховуючи графік виходу попередніх сезонів, який витримує щорічний випуск нового сезону. Можна припустити, що 3 сезон вийде у другій половині 2024 року.

Точна дата виходу буде відома на цій сторінці згодом.

Це рішення було зустрінуте із захопленням фанатів, які чекають на нові повороти сюжету і розвиток персонажів у продовженні цієї захопливої історії.

Дедалі більше глядачів переймаються атмосферою “The Gilded Age”, прославляючи серіал за його автентичність, захопливий сюжет і високу якість виконання, що робить його одним із найзахопливіших драматичних проєктів на сучасному телебаченні.

З продовженням на третій сезон, “The Gilded Age” продовжує зміцнювати свою позицію в серцях глядачів, занурюючи їх в історію, насичену драмою та інтригами, яка залишає незабутні враження і обіцяє ще більше захопливих моментів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *