Потенційна дата 2 сезону Агенція "Локвуд і Ко"

Потенційна дата 2 сезону Агенція “Локвуд і Ко”

У Лондоні є багато агентств, які займаються розслідуванням злочинів, пов’язаних із паранормальними явищами. Однак, серед них виділяється незалежне агентство “Локвуд і компанія”.

У ньому працюють підлітки: Ентоні Локвуд, його друг Джордж Карім і Люсі Карлайл – новий приїжджий до столиці, що володіє дивовижними екстрасенсорними здібностями. Щоночі вони борються з потойбічними силами, наближаючись до розгадки таємниці, яка змінить хід історії.

Серіал Агенція “Локвуд і Ко” заснований на циклі книг британського письменника-фантаста Джонатана Страуда.

Потенційна дата 2 сезону Агенція "Локвуд і Ко"

Актори

Рубі Стоукс, Алі Хаджі-Хешматі, Камерон Чепмен, Морвен Крісті, Люк Тредевей, Педді Голланд, Іванно Джеремайя, Ріанна Дорріс, Джемма Мур, Бен Кромптон

Трейлер українською. 1 сезон українською

1 сезон вийшов 27 січня 2023 року – 8 серій.

У першому сезоні, після раптового припинення тренувань з полювання на привидів Люсі Карлайл тікає до Лондона, де знайомиться з двома підлітками, які керують агенцією з розслідування паранормальних явищ.

Дивитися українською Агенція “Локвуд і Ко” , як?

З кожним роком, все більше, і більше стає українською озвучки серіалів, – це не може не радувати. Серіал Агенція “Локвуд і Ко” отримав три локалізації українською мовою. Одна офіційна від Netflix, та дві інтернет озвучки від студій BabaiKo та HDrezka Studio. Вибір є!

Ми ж звісно пропонуємо придбати підписку на Netflix та дивитися в гарній якості офіційно дубльований серіал Агенція “Локвуд і Ко“.

Якщо нема грошей, то в “укрнеті” завжди можна знайти онлайн безкоштовно Агенція “Локвуд і Ко”.

Коли 2-ий сезон серіалу Агенція “Локвуд і Ко”?

Серіал “Локвуд і компанія” було закрито після першого сезону. Netflix висловив своє задоволення щодо серіалу, однак кількість переглядів не досягла необхідного рівня, щоб продовжити серіал на другий сезон.

Сюжет серіалу розгортається у світі, населеному привидами, де троє підлітків об’єднуються, щоб разом розслідувати паранормальні явища. Вони ризикують усім, щоб розкрити диявольську змову.

Фото з 1 сезону

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *