Паразит: Сірі 2 сезон дата виходу

Паразит: Сірі 2 сезон дата виходу

Навесні 2024 року, український Нетфлікс підкорив своїх глядачів серіалом “Паразит: Сірі“. Маленький перший сезон залишив більше запитань, ніж відповідей. Тож, вся надія на 2 сезон. Коли чекати на новий сезон? Та останні інсайд, докладно у дописі..

Нагадаємо, цей південнокорейський серіал заснований на популярній японській манзі Хітосі Іваакі.

У серіалі “Паразит: Сірі” відбувається захоплива історія про прибульців із космосу, які заволодівають тілами людей, використовуючи їх для скоєння злочинів і посилення своєї влади.

Три головні персонажі стають у центрі уваги: дівчина, яка знаходить спосіб мирного співжиття з паразитом; чоловік, який прагне відшукати свою сестру; і жінка, яка втратила чоловіка через цих прибульців і стала лідером групи “Сірі”, що бореться з інопланетними загарбниками.

Чи буде 2 сезон Паразит: Сірі

Паразит: Сірі 2 сезон дата виходу

Після закінчення першого коротенького сезону серіалу “Паразит: Сірі” платформа Нетфлікс ще не оголосила про продовження серіалу на другий сезон. Однак портал imdb.com не позначає серіал, як завершений та чекає на офіційну промову, щодо майбутнього серіалу, зокрема 2 сезону. Тож, другий сезон варто очкувати.

Хоча інформації про наступний сезон майже немає, перший сезон залишив багато місця для розвитку сюжету. Фанати припускають, що творці серіалу вже задумали, як розвиватиметься історія. Тому Netflix може анонсувати дату виходу другого сезону в найближчому або віддаленому майбутньому.

Слідкуйте за оновленням на tvshows.

Припущення щодо дати виходу 2 сезону Паразит: Сірі

Якщо в 2024 році Нетфлікс підтвердить розробку 2 сезону та почне зйомки, то можливо ми побачимо 2 сезон серіалу “Паразит: Сірі” навесні 2025 року.

Де дивитися Deo Geurei (Parasyte: The Grey) українською?

Офіційно подивитися можна на Нетфлікс з субтитрами та в закадровій озвучці від інтернет студії HDrezka Studio.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *