Одноріжка або єдиноріг Тельма дивитися онлайн перше відео

Одноріжка або єдиноріг Тельма дивитися онлайн перше відео

“Одноріжка Тельма”: Новий анімаційний хіт для усієї родини.

Netflix готується підкорити серця глядачів своїм найновішим анімаційним шедевром, який обіцяє бути справжнім відкриттям для дітей та дорослих.

“Одноріжка Тельма” (Thelma the Unicorn) — це неймовірна історія про мрію, дружбу та прийняття себе.

Тельма, звичайна поні-співачка, завжди мріяла про славу та блиск великої зірки. Її мрія набуває реальності, коли вона раптово перетворюється на гламурного єдинорога. Зірковий рожевий момент стає початком неймовірної подорожі до міжнародної слави, але разом із славою приходить і непередбачуване життя зірки.

Одноріжка або єдиноріг Тельма дивитися онлайн перше відео

Протягом пригодницького шляху Тельма розуміє, що справжнє щастя і радість не полягають у блискучих ліхтарях і фантастичних показниках, а у простих радощах і дружній теплоті. Вона відчуває, що була щасливішою, коли була самою собою, позбавленою блиску та слави.

Тож, знявши свій ріг, відкидаючи всі блискітки, Тельма повертається додому, де на неї чекає найкраща подруга з відкритими обіймами.

Дивитися онлайн трейлер

Цей мультик — це весела, тепла та вдумлива історія про те, що справжні цінності завжди переважають над величезною славою.

Приєднуйтеся до Тельми у її дружній подорожі у світ мрій та відкриття, та не забудьте про прем’єру “Одноріжка Тельма” на Netflix в Україні з 17 травня!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *