Одна родина дивитися всі серії, актори, чим закінчився
Фото: телеканал СТБ

Одна родина дивитися всі серії, актори, чим закінчився

Міні-серіал “Одна родина” – це мелодраму у 4 серіях, що розповідає про щемливу історію кохання, яка стикається з найскладнішими випробуваннями: зрадою, війною і боротьбою між найріднішими.

Цей серіал було створено за підтримки держави України, щоб подарувати глядачам незабутні емоції та переживання. Не пропустіть найбільш емоційну історію цього весняного сезону!

Про що серіал Одна родина?

В епіцентрі драматичного серіалу — кохання, що народжується на тлі старовинної ворожнечі родів та воєнних конфліктів. Оксана та Максим, головні герої, не зважаючи на заборону своїх батьків, знаходять одне одного у морі непорозумінь.

Проте вони стають жертвами війни, яка розлучає їх. Максим вступає на службу захищати свою державу, а Оксана обіцяє чекати його.

Страшна звістка про загибель коханого відірвала землю з-під ніг дівчини. Яким буде її життя після цього? Кохання перетворюється на випробування, а родинні зв’язки стають предметом боротьби.

Дивитися онлайн Одна родина онлайн з Польщі

Серіал закінчився на 4 серії. На останніх кадрах дід Степан хрестить онука на ім’я Павло у церкві з бабусею.

Подивитися серіал на телевізорі або смартфоні можна буде на платформах Megogo і Youtv UA. В онлайн трансляції каналу СТБ. Якщо, ви не встигли на прямий ефір, архів каналу за декілька днів доступний також.

Згодом він з’явиться на офіційних платформах безкоштовно та в Уанеті. Серіал можна дивитися за кордоном, наприклад у Польщі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *