Міні-серіал Нетфлікс "Нескромний погляд" 2023: про хакерку та секс

Міні-серіал Нетфлікс “Нескромний погляд” 2023: про хакерку та секс

Пропонуємо, ще одну рекомендацію, з циклу що подивитися на Нетфлікс українською. Міні-серіал 2023 року “Нескромний погляд” доступний українською від студії Baibako. У першому та єдиному сезоні вийшло 10 серій.

Про що серіал “Нескромний погляд”?

Серіал “Нескромний погляд / Olhar Indiscreto” розповідає історію Міранди – геніального хакера, який здатний зламувати будь-яку систему. Головна героїня також любить спостерігати за життям елітної повії на ім’я Клео, яка мешкає в будинку навпроти.

Одного разу Клео просить Міранду доглянути за її собакою, оскільки їй доводиться на деякий час покинути будинок. Це призводить до того, що Міранда частіше виходить на вулицю, щоб прогулюватися з собакою, і її життя круто змінюється.

Міні-серіал Нетфлікс "Нескромний погляд" 2023: про хакерку та секс

Одного разу на вулиці Міранда знайомиться з чоловіком, який перевертає її закриту реальність. Це призводить до несподіваних змін у її житті та змушує її вийти зі своєї зони комфорту. Водночас вона продовжує стежити за життям Клео і дізнається багато нових речей про її минуле і сьогодення.

Міні-серіал Нетфлікс "Нескромний погляд" 2023: про хакерку та секс

Серіал “Нескромний погляд” пропонує глядачам захопливу історію про життя геніальної хакерки та її несподівану дружбу з повією. Він також показує, як навіть невеликі зміни в житті можуть призвести до кардинальних змін у нашому житті.

Трейлер

Де подивитися українською “Нескромний погляд”

Офіційного дубляжу на Нетфлікс в Україні серіал “Нескромний погляд” немає. Але, від студії Baibako вийшла закадрова озвучка.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *