Міні-серіал Антрацит: Чи є історія для 2 сезону?

Міні-серіал Антрацит: Чи є історія для 2 сезону?

Що подивитися з міні-серіалів? У 2014 році вийшов на Нетфлікс французький серіал “Антрацит” про правоохоронні органи, які знову звертають увагу на стару справу після зникнення журналіста. Його донька розпочинає власне розслідування, яке веде її до маленького містечка, де виявляється таємнича секта, що тримає у своїх руках велику силу і контроль над подіями в місті.

Історія у серіалі Антрацит

У 1994 році в маленькому селі в Альпах сталося колективне самогубство сектантів, що вразило всю округу.

Після 30 років вбивство жінки, скоєне у стилі ритуалу, спровокувало хвилю обурення та смутку серед мешканців, які вже були сконцентровані на своїх власних проблемах.

Молодий чоловік на ім’я Яро Гаці, який з’явився в цих місцях з метою змінити своє життя, раптово опинився в обвинуваченні у вбивстві.

Разом з допомогою Іди, досить незвичайної та ексцентричної дівчини, вони починають розслідування, щоб з’ясувати правду про цю таємничу справу, але швидко розуміють, що це призведе їх до відкриття секретів, які пов’язані з їхнім власним минулим.

Чи можливий 2 сезон?

На момент початку та закінчення серіалу, проект позначається як міні-серіал. Тому другого сезону нема, та в найближчі роки не може бути.

Де подивитися серіал Антрацит українською?

Серіал представлений на Нетфлікс без українського озвучення. В інтернеті можна знайти альтернативну озвучку. Нижче дивимося трейлер, хто ще не бачив….

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *