Мертві хлопці-детективи 2 сезон дата виходу

Мертві хлопці-детективи 2 сезон дата виходу

Спіноф серіалу “Пісочна людина” під назвою “Мертві хлопці-детективи“, створений Нілом Гейманом, нещодавно завершився на платформі Netflix, викликавши у фанатів очікування можливості дізнатися, чи буде продовження та коли ми вийде 2 сезон.

Цей серіал, заснований на коміксах 1990-х років, розповідає про пригоди двох підлітків-привидів, які розгадують таємниці для своєї надприродної клієнтури.

Він поєднує в собі чорний гумор Геймана і фантастичне оповідання, що робить його привабливим для глядачів.

Дізнайся у дописі нижче, чи існує можливість для випуску другого сезону.

Чи буде 2 сезон Мертві хлопці-детективи?

Мертві хлопці-детективи 2 сезон дата виходу

Після закінчення 1 сезону, Netflix ще не оголосив про продовження серіалу на другий сезон. Ще пройшло мало часу. Однак, у серіалу “Мертві хлопці-детективи” є потенціал для продовження.

Потоковий сервіс чекає відгуків аудиторії, перш ніж ухвалити рішення про продовження, але успіх серіалу може вплинути на це рішення.

Також, можливі кросовери між “Мертві хлопці-детективи” і “Пісочною людиною” й можуть ускладнити плани Netflix щодо розширення всесвіту Геймана. Оскільки обидва серіали мають потенціал, Netflix може вирішити продовжити на другий сезон “Мертві хлопці-детективи”, особливо з огляду на значну затримку у виробництві “Пісочної людини”.

Дата виходу 2 сезону Мертві хлопці-детективи

Мертві хлопці-детективи 2 сезон дата виходу

За даними світового порталу imdb.com серіал не має статусу завершений, тому очікуємо на другий сезон. Приблизна дата виходу 2 сезону рік-два, після завершення першого.

Нагадаємо, перший сезон вийшов 25 квітня 2024 року.

Де будемо дивитися Dead Boy Detectives 2 сезон українською?

Професійний дубляж до першого сезону доступний на платформі Нетфлікс в Україні. Звісно і другий сезон, якщо вийде, теж отримає українську локалізацію.

Дивимося разом. Нижче можна зацінити ще раз українську озвучку.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *