Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Серіал “Маніфест” із серії довгограючих, якщо гадаєш, що подивитися на вихідних вдома із жанру детективних драм з елементами реалістичної фантастики.

Якщо ви любите серіали, які змішують елементи драми, фантастики та детективного жанру, і захоплюєтеся таємницями та загадками, то “Маніфест” може бути цікавим вибором для вас.

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Що за такий серіал Маніфест?

Серіал “Маніфест” – це захопливий науково-фантастичний драматичний телесеріал про групу пасажирів, які повертаються на Землю після того, як їхній літак зник на п’ять років. Мандрівники виявляють, що світ змінився, а вони самі володіють таємничими здібностями.

Одна з головних привабливих особливостей цього серіалу – це загадковий сюжет, який постійно тримає глядача в напрузі. Кожен епізод розкриває нові подробиці, але не дає ясного розуміння, що відбувається насправді. Це створює відчуття непередбачуваності та невідомості, які змушують глядача продовжувати дивитися серіал, щоб дізнатися більше.

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Актори

Акторський склад серіалу також заслуговує на похвалу. Мелісса Роко (Мік) і Джош Даллас (Бен) органічно вписуються в ролі головних героїв, а їхні характери розвиваються впродовж усього серіалу. Також варто відзначити потужну гру Калі Рівери (Саанві) і Майкла Гендерсона (Меттью), які додають глибину і складність у серіал.

Однак, незважаючи на всі його переваги, у серіалу є і недоліки. Іноді сюжет може здаватися надмірно заплутаним і важко вловимим. Також деякі сюжетні лінії можуть затягуватися занадто довго, що може втомлювати глядача.

Загалом, серіал “Маніфест” є захопливим і зачаровуючим науково-фантастичним телесеріалом із сильним акторським складом і загадковим сюжетом. Незважаючи на деякі недоліки, він рекомендується до перегляду для любителів жанру.

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Рейтинг та нагороди серіалу Маніфест

Серіал “Маніфест” має досить високий рейтинг серед глядачів та критиків.

На популярному сайті IMDb, серіал має рейтинг 7,2 з 10 балів на основі понад 55 000 голосів.

Незважаючи на те, що серіал не був нагороджений великими преміями, він все ж таки був номінований на кілька нагород.

Наприклад, 2019 року серіал був номінований на премію People’s Choice Awards у категорії “Найкращий новий драматичний серіал”, а також на премію Saturn Awards у категорії “Найкращий гостьовий актор на телебаченні” за роль Деніела Сундхейма у виконанні Даніеля Хенніга.

Крім того, Мелісса Роко, яка виконує роль Міка, була номінована на премію Teen Choice Awards у категорії “Найкраща актриса в науково-фантастичному серіалі”.

Незважаючи на те, що серіал не був нагороджений великими преміями, він продовжує користуватися популярністю серед глядачів і показує хороші результати в рейтингах.

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Історія 1-го сезону Маніфест

Перший сезон серіалу “Маніфест” починається з того, що група людей повертається на Землю на через п’ять років після їхнього зникнення в результаті таємничого і незрозумілого польоту з Ямайки в Нью-Йорк. Пасажири думали, що минуло лише кілька годин, але в реальності минуло цілих п’ять років, за які їхні друзі та сім’ї вже встигли прийняти їх за загиблих.

Головна героїня серіалу Мік (Мелісса Роко) була на борту літака разом зі своїм братом Беном (Джош Даллас), який теж повернувся на Землю. Після їхнього повернення вони дізнаються, що сталося багато дивних і незрозумілих речей, наприклад, їхні рідні та близькі старіють і живуть без них уже п’ять років, а літак, на якому вони летіли, був оголошений зниклим безвісти.

Після повернення Мік і Бен починають відчувати дивні галюцинації та видіння, які виявляються пов’язані з подіями, що сталися під час польоту. Разом з іншими пасажирами вони намагаються розібратися в тому, що сталося з ними під час польоту, і як це пов’язано з їхнім життям на Землі.

У міру того, як сезон розвивається, глядач дізнається про таємничі здібності, які отримали пасажири після польоту, і про те, як їхнє життя і долі пов’язані між собою. Через деякий час Мік і Бен починають розуміти, що їхнє повернення має набагато серйозніші наслідки, ніж вони припускали, і що за цим стоїть таємнича сила, яка керує їхніми життями і долями.

Перший сезон серіалу “Маніфест” завершується з великою кількістю невирішених питань і таємниць, які мають бути розгадані в наступних сезонах. Сезон демонструє багатий і захопливий сюжет, який тримає глядача в напрузі до самого кінця.

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Історія 2-го сезону Маніфест

Другий сезон серіалу “Маніфест” починається кілька місяців після подій першого сезону. Пасажири продовжують шукати відповіді на багато питань, які виникли після їхнього повернення на Землю. Мік (Мелісса Роко) і Бен (Джош Даллас) продовжують вивчати свої здібності та шукати зв’язки між подіями, що відбулися, і таємничими галюцинаціями, які вони відчувають.

У цьому сезоні глядач дізнається більше про те, що сталося під час зникнення пасажирів і що за цим стоїть. Крім того, Мік, Бен та інші пасажири стикаються з новими загрозами, пов’язаними з їхніми здібностями і таємничою силою, яка керує їхніми життями.

Одна з основних тем другого сезону – це боротьба пасажирів за свої права і свободи. Після того, як уряд дізнався про здібності пасажирів, вони починають їх використовувати для власних цілей, що викликає невдоволення і протести серед пасажирів та їхніх рідних.

Крім того, Мік і Бен стикаються з новими труднощами у своїх стосунках, коли Бен починає розробляти зв’язок з іншою жінкою, яка також була на борту літака під час польоту.

Наприкінці сезону, пасажири дізнаються про те, що сталося під час їхнього зникнення, і хто стоїть за всіма таємничими подіями. Це відкриває нові можливості та питання для наступних сезонів. Загалом, другий сезон серіалу “Маніфест” є захопливим продовженням історії, яка утримує глядача в напрузі і не дає нудьгувати.

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Історія 3-го сезону Маніфест

Третій сезон серіалу “Маніфест” продовжує історію пасажирів рейсу 828 та їхніх сімей, які стикаються з новими таємничими подіями.

У цьому сезоні Мік (Мелісса Роко) і Бен (Джош Даллас) намагаються знайти відповіді на питання, які виникли після того, як вони виявили, що вони не єдині, хто повернувся з “мертвих”. Вони дізнаються про існування інших людей, які також пережили схоже на них.

Під час своїх пошуків, Мік і Бен стикаються з новими небезпеками, включно з невідомою організацією, яка хоче використати здібності пасажирів у своїх цілях. Вони також намагаються захистити свої сім’ї від нової загрози – таємничої людини, яка стежить за ними і, здається, що знає більше, ніж вона показує.

Крім того, у третьому сезоні, глядач дізнається про нові здібності пасажирів, які можуть допомогти їм розгадати загадки, пов’язані з їхнім поверненням на Землю. Вони також починають досліджувати нову теорію про багатовимірний простір, який може бути пов’язаний з їхнім зникненням.

Наприкінці сезону, Мік і Бен дізнаються жахливу правду про походження їхніх здібностей і те, що це може означати для майбутнього людства. Однак, питання залишаються без відповідей, що означає, що історія пасажирів рейсу 828 триває і відкриває нові можливості для наступного сезону.

Загалом, 3 сезон серіалу “Маніфест” продовжує захопливу історію, яка утримує глядачів у напрузі і не дає їм нудьгувати. Серіал, як і раніше, надихає на роздуми про сенс життя і наше місце в цьому світі.

4 сезон Маніфест трейлер

перша частина Маніфест 4 сезону

Фінальні епізоди 4 сезону Маніфест українською

Дата виходу 2 частини 4 сезону Маніфест?

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Точної дати виходу 2 частини 4 сезону “Маніфесту” ми точно знаємо, що він вийде влітку 2023 році.
Продовження 4 сезону відбудеться влітку 2023, 2 червня вийдуть з 11 по 20 серію.

Чи буде та коли вийде 5 сезон Маніфест?

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Серіал “Маніфест” не повернеться на 5-й сезон. Серіал завершиться після четвертого сезону. Творець і шоураннер “Маніфесту” Джефф Рейк планував зробити у серіалі шість сезонів, але ці ідеї були відкладені в довгий ящик після того, як програму придбав Netflix.

Де дивитися Маніфест українською?

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Українською мовою до серіалу “Маніфест” існує гарне озвучення від студії HDrezka (Dniprofilm). Студія переклала та озвучила всі існуючи сезони. Подивитися можна онлайн безкоштовно в українському інтернеті.

10 цікавих фактів про серіал “Маніфест”

Ідея для серіалу “Маніфест” виникла у творця Джеффа Рака, коли він задумався про те, що відбувається, коли люди зникають безвісти.

У серіалі використано справжню авіакомпанію “Montego Air”, але насправді такої компанії не існує.

Хоча дата і час у серіалі не збігаються з реальністю, деякі події, як-от ураган Гарві, були включені до сценарію і відображені в серіалі.

Серіал “Маніфест” було замовлено на NBC після того, як його відхилили інші телеканали, включно з CBS і ABC.

Команда творців серіалу провела дослідження, щоб створити реалістичний портрет того, як люди реагують на повернення після тривалого зникнення.

Ім’я головного героя Бена Стоуна взято від імені відомого астронома Карла Сагана, чиє прізвище насправді звучить як “Sagan”.

Одна з основних тем серіалу “Маніфест” – це те, як долі різних людей переплітаються, і як їхні дії впливають на життя одне одного.

Актриса Парвіна Каві, яка грає роль доктора Саанві Бхатії, насправді має ступінь доктора в галузі молекулярної біології.

Деякі з локацій, використаних у серіалі, були взяті з реального життя, включно з будівлею Нью-Йоркської публічної бібліотеки і станцією метро в Бостоні.

Серіал “Маніфест” отримав безліч нагород, зокрема People’s Choice Award і Saturn Award, а також був номінований на Emmy.

Маніфест продовжується: Чи буде 5 сезон в Україні та очікувана дата виходу! Все цікаве про серіал

Чи варто дивитися Маніфест?

Рішення про те, чи варто дивитися серіал “Маніфест” чи ні, залежить від вашого особистого смаку в жанрі наукової фантастики та інтригуючих загадок.

Якщо ви любите серіали, які змішують елементи драми, фантастики та детективного жанру, і захоплюєтеся таємницями та загадками, то “Маніфест” може бути цікавим вибором для вас.

Серіал також добре знятий і має привабливий візуальний стиль, а акторський склад включає талановитих виконавців.

Однак, якщо ви не любите серіали, які сильно фокусуються на таємницях і загадках, або не цікавитеся науковою фантастикою загалом, то “Маніфест” може не бути підходящим для вас вибором.

Загалом, рішення про те, чи варто дивитися “Маніфест”, залежить від ваших особистих уподобань і смаків. Якщо ви любите таємничі драми з фантастичними елементами, то варто дати цьому серіалу шанс.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *